Dodaj do ulubionych

Porsche bez głowy

19.11.22, 09:29
Pewnie widzieliście latający w sieci filmik o toczącym się Porsche i kierowcy z urwanym łbem.
Gość odstawił numer jeden na milion. Postanowił wyprzedzić ładunek ponadnormatywny pasem awaryjnym, niestety tylny - napęd mokra nawierzchnia w nocy i przywalił prawym bokiem w barierkę , odbiło go od niej i rzuciło idealnie za słupkiem A prosto w wystające koło wiertnicy i odblaskowy znak skrajni które to precyzyjnie dokonały dekapitacji. Akcja jak z "Oszukać przeznaczenie" , jeszcze słuchał w tym czasie kawałka ELO "Here is the news
Someone left their life behind in a plastic bag"
Za mocne jak dla mnie.
Obserwuj wątek
    • marekggg Re: Porsche bez głowy 19.11.22, 09:34
      ale nic nie widac - moze linka bys wrzucil?
      • who_cares Re: Porsche bez głowy 19.11.22, 09:39
        www.google.com/search?q=porsche+A14

znajdziesz sam
        • who_cares Re: Porsche bez głowy 19.11.22, 09:52
          40ton.net/makabryczny-wypadek-przy-polskich-pilotach-gabarytu-co-stalo-sie-z-porsche-na-a14/

ale mój opis jest bardziej realny bo lewy słupek A jest cały, ba szyba jest cała i są ślady na kierownicy od uderzenie tą "gabarytką" - nie mogły by powstać gdyby on przywalił w nią jadąc prosto bez odbicia od barierki
          • marekggg Re: Porsche bez głowy 19.11.22, 11:16
            OK, nic nie widac, wiec pol biedy. widzialem gorsze
            • who_cares Re: Porsche bez głowy 19.11.22, 11:20
              Jest drugi filmik na którym widać trupa bez głowy.
              • trypel Re: Porsche bez głowy 19.11.22, 11:26
                Tak się zastanawiam czy w takiej sytuacji wzywa się pogotowie czy jednak nie trzeba.
                • marekggg Re: Porsche bez głowy 19.11.22, 11:27
                  dzizas ty to masz pomysly :-)
                  • trypel Re: Porsche bez głowy 19.11.22, 12:37
                    Bo ja od razu myślę czy takie zdarzenie jest opisane w procedurach wypadkowych
                    :)
                    A znając idiotyzm procedur i niechęć niektórych do ich olewania i używania głowy to nie zdziwiłbym się gdyby trzeba było wezwać pogotowie żeby stwierdziło zgon
                    • waga170 Re: Porsche bez głowy 19.11.22, 18:36
                      A wzywajacy pogotowie powinien poprosic zeby przywiezli tabletki na bol glowy.
                      • trypel Re: Porsche bez głowy 19.11.22, 19:21
                        Ty się zastanów lepiej jak i której części podać tabletkę na bol głowy.
                        • waga170 Re: Porsche bez głowy 19.11.22, 19:41
                          Mnie juz by o to glowa nie bolala. Dalbym do reki niech se sam lyka. Ale tu nowy problem, gdzie wlac popitke.
                    • waga170 Re: Porsche bez głowy 19.11.22, 20:37
                      trypel napisał:

> to nie zdziwiłbym się gdyby trzeba było wezwać pogotowie żeby stwierdziło zgon

Fachowiec wydalby dwa oddzielne akty zgonu:)
                • waga170 Re: Porsche bez głowy 19.11.22, 11:35
                  trypel napisał:

> Tak się zastanawiam czy w takiej sytuacji wzywa się pogotowie czy jednak nie t
                  > rzeba.

Wzywa sie pogotowie tylko pyta czy znaja taki szpital gdzie przyszyja glowe z powrotem ale prawidlowo, twarza do przodu.
                  • trypel Re: Porsche bez głowy 19.11.22, 12:38
                    A jeśli glowa się potoczyła po zboczu 500 M dalej a tam jest już region innego szpitala? Wtedy korpus do jednego a głową do drugiego
                    • waga170 Re: Porsche bez głowy 19.11.22, 18:16
                      Podobno glowa po scieciu jeszcze przez kilkanacie sekund widzi swoj tulow.
                      • taniarada Re: Porsche bez głowy 19.11.22, 18:41
                        A dusza widzi ciało .
    • waga170 Re: Porsche bez głowy 19.11.22, 11:05
      "Polscy kierowcy zastanawiali się jak zabezpieczyć toczący się po poboczu" juz myslalem ze okragly obiekt a to nie, chodzilo o samochod.
    • kokosowy15 Re: Porsche bez głowy 19.11.22, 11:37
      Z opisu wykika, że głowy i tak nie używał, posługiwał się wyłącznie prawa noga, więc po co mu zbędny gadżet. A swoją drogą - natychmiastowa kara dla bandyty drogowego, to przyszłość motoryzacji. Gdyby to się dało zauromatyzowac...
      • marekggg Re: Porsche bez głowy 19.11.22, 11:49
        jakby sie to zautomatyzowalo, bys juz dawno nie mial glowy.
        • kokosowy15 Re: Porsche bez głowy 19.11.22, 22:29
          Nie sądzę. Ostatni raz kierowałem samochodem w 1968, nie mam zatem okazji żeby w ten sposób stracić głowę.
          • waga170 Re: Porsche bez głowy 20.11.22, 04:54
            kokosowy15 napisał(a):

> Nie sądzę. Ostatni raz kierowałem samochodem w 1968, nie mam zatem okazji żeby
            > w ten sposób stracić głowę.

Az tak zle? Odebrali prawko dozywotnio? Umieram z ciekawosci, za co???
            • kokosowy15 Re: Porsche bez głowy 20.11.22, 12:52
              Nie umieraj, szkoda by było. Nigdy nie kupiłem samochodu, był mi doskonale zbędny.
      • waga170 Re: Porsche bez głowy 19.11.22, 11:52
        Naglowki pieprza "Horror na A14". To zaden horror, to kabaret na granicy cyrku. Jak inaczej nazwac fakt ze ktos sobie tak pojechal samochodem ze sam sobie ucial glowe?
    • shellyanna Re: Porsche bez głowy 19.11.22, 14:24
      No dosłownie stracił głowę 💁‍♀️
      • taniarada Re: Porsche bez głowy 19.11.22, 18:21
        Szkoda głowy .
      • trypel Re: Porsche bez głowy 19.11.22, 20:01
        Przypomnial mi się stary dowcip w ten sposób

Podczas strajku kolejarzy do dwóch siedzących przy piwku maszynistów podchodzi trzeci i pyta co nowego słychać:
        - A wiesz stary - jedziemy jak zwykle z Heńkiem na trasie do Szczecina, nagle patrzymy - a przy torach leży rozebrana laska... mowie Ci - tak ze dwadzieścia latek, pięknie opalona. No to ja po hamulcach, zatrzymaliśmy cały skład - i wzięliśmy ją do lokomotywy.
        - I co?
        - No jak to co? Całą drogę do Szczecina i z powrotem - najpierw ja, potem Heniek. Znowu ja, potem on dwa razy, a potem obaj... jakie ciałko... stary! Ale była jazda!
        - No tego chłopaki, a do buzi brała?
        - E no co ty stary! Głowy to myśmy nie znaleźli.
        • waga170 Re: Porsche bez głowy 19.11.22, 20:22
          Kto ma w glowie olej ten idzie na kolej.
        • waga170 Re: Porsche bez głowy 20.11.22, 04:35
          Przeczytalem jeszcze raz i pomyslalem ze jak ja wiezli blisko drzwiczek paleniska to po tym wszystkim byla jeszcze bardziej opalona.
          A nie kawal tylko fakt w dodatku autentyczny. U nas byla cukiernia/winiarnia ktorej ekspedientka, niebrzydka, wrocila z urlopu bardzo opalona na twarzy. Jakas jej kolezanka na jej widok zapytala: Cala jestes tak opalona? Na co jakajacy sie pijaczek z kolejki powiedzial: Za za wy wyjatkiem ko kocicy!
          • taniarada Re: Porsche bez głowy 20.11.22, 05:53
            Niektórym już dawno pociąg odjechał ,a oni dalej stoją na peronie .
            Jak się czuje ogórek w towarzystwie śmietany?
            Mizernie

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka