Gość: Tomi Yomi
IP: *.busnet.pl
18.11.04, 10:45
Corsa to bardzo dobry samochód. Jezdze takim od 6 miesiecy ma juz 42 tys
kilometrów, bo jest urzydkowany na nauce jazdy. dzienny przebieg 300
kilometrów. Mimo ze kursanci nie oszczedzaja tego samochodu to wymieniłem w
nim standardowo tylko plastykowe ciegło:) i to na gwarancji. autko ma tez
dobrą dynamike 1.2 16v oczywiscie jak na ta moc. i jest dosc oszczedne
polecam:):):)