Dodaj do ulubionych

Auto z USA

IP: *.polkomtel.com.pl 04.01.05, 14:19
Witam,
czy ktos ma jakies doswiadczenia zwiazane ze sprowadzaniem auta z USA
(oplaty, wymagania techniczne przed przegladem). Ostatnio sledze ceny i
okazuje sie ze warto cos takiego kupic, ale nie wiem czy pozniej nie bede
mial jakichs problemow. Jak zachowuja sie auta benzynowe (np. Ford Focus) na
polskiej benzynie, czy nie ma problemow przy rejestracji, czy nie trzeba
czegos przerabiac np. swiatel ? Dzieki za odpowiedz.
Obserwuj wątek
    • Gość: ??? Re: Auto z USA IP: *.proxy.lucent.com 04.01.05, 18:54
      Dobrzy wszystko sprawdz, bo nie ktore auta w USA sa bardzo inne od aut z Europy
      np. jezeli chodzi o siliniki itd. Wtedy jezeli cos sie zepsuje to bedzie duzy
      wydatek zeby czesci zciagnac.
    • Gość: Stas Re: Auto z USA IP: *.twmi.rr.com 05.01.05, 04:35
      Mieszkam w Stanach i znam goscia ktory sprowadza samochody do Europy. Napewno
      niektore sa inne ale tez sa samochody exportowane do Europy z USA ktore sa
      znane i sprzedawane w Europie zgodnie z czesciami. Jezeli clieci w Polsce chca
      importowac samochody z USA, najlepjie bylo by zamowic/powiedzic dokladnie jaki
      samochod Pan szuka. Jest latwiej znalesc niektore samochody w Stanach (n.p.
      chrysler i niektory fords itd.) Ceny sa dobre porownywajac z cenami w Europie.
      Jezeli Pan (czy ktos) w Polsce chcial by zamowic samochod z USA i by chcial
      wiecej informacjii, prosze odpisac i podac email address.
      • Gość: Witek Re: Auto z USA IP: *.vas.plusnet / *.polkomtel.com.pl 05.01.05, 10:07
        Interesowalem sie szczegolnie Fordami Focus - ceny byly przystepne, tylko nie
        wiem jak to wlasnie jest z roznicami dla tego samochodu miedzy USA i Europa. Czy
        silniki sa te same czy cos trzeba przerabiac? W Warszawie jest firma, ktora
        sprowadza z USA auta, ktore licytuje na stronie www.copart.com. Niestety zeby
        sobie zobaczyc jaki jest wybor trzeba sie zarejestrowac, co kosztuje 50$...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka