Gość: Witek
IP: *.polkomtel.com.pl
04.01.05, 14:19
Witam,
czy ktos ma jakies doswiadczenia zwiazane ze sprowadzaniem auta z USA
(oplaty, wymagania techniczne przed przegladem). Ostatnio sledze ceny i
okazuje sie ze warto cos takiego kupic, ale nie wiem czy pozniej nie bede
mial jakichs problemow. Jak zachowuja sie auta benzynowe (np. Ford Focus) na
polskiej benzynie, czy nie ma problemow przy rejestracji, czy nie trzeba
czegos przerabiac np. swiatel ? Dzieki za odpowiedz.