Gość: frty IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.01.05, 23:16 BMW po czołówce z TOYLETĄ! BUAHAHAHAHAHAHAHAHA!!!!!!!!!!! Link Zgłoś Obserwuj wątek
greenblack Re: BMW X5 2006 06.01.05, 12:01 "Według niektórych źródeł ma przypominać ten z "siódemki", inni twierdzą, że tablicę rozdzielczą "piątki"." A co za różnica? Krzyżówka coupe i terenówki!? Co to ma być!? Link Zgłoś
Gość: MŁODY Re: BMW X5 2006 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.01.05, 15:05 Ładny, tylko kogo będzie na to stać Link Zgłoś
Gość: X5 Re: BMW X5 2006 IP: *.mcg.edu 10.01.05, 18:42 "Literą "X" często oznacza się tajemnicę. I rzeczywiście - BMW nie dzieli się informacjami o nowym SUV-ie. Co nieco jednak już o nim wiadomo." Szanowny Panie Krzysztofie, skad ma Pan takie informacje o znaczeniu litery X? Ostatecznie BMW X3 oraz X5 jezdza po drogach od dosc dawna. Chyba ze jest to dla Pana tajemnica... Link Zgłoś