Dodaj do ulubionych

BMW X5 2006

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.01.05, 23:16
BMW po czołówce z TOYLETĄ!
BUAHAHAHAHAHAHAHAHA!!!!!!!!!!!
Obserwuj wątek
    • greenblack Re: BMW X5 2006 06.01.05, 12:01
      "Według niektórych źródeł ma przypominać ten z "siódemki", inni twierdzą, że
      tablicę rozdzielczą "piątki"."

      A co za różnica?


      Krzyżówka coupe i terenówki!? Co to ma być!?

    • Gość: MŁODY Re: BMW X5 2006 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.01.05, 15:05
      Ładny, tylko kogo będzie na to stać
    • Gość: X5 Re: BMW X5 2006 IP: *.mcg.edu 10.01.05, 18:42
      "Literą "X" często oznacza się tajemnicę. I rzeczywiście - BMW nie dzieli się
      informacjami o nowym SUV-ie. Co nieco jednak już o nim wiadomo."

      Szanowny Panie Krzysztofie, skad ma Pan takie informacje o znaczeniu litery X?
      Ostatecznie BMW X3 oraz X5 jezdza po drogach od dosc dawna. Chyba ze jest to dla
      Pana tajemnica...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka