Gość: andrzej
IP: *.autocom.pl
24.01.05, 21:39
hej!mam pytanie - mam auto z USA i problem z tablicami - o ile z tylu bez
problemu wejdzie normalna tablica to z przodu jest miejsce na mala: mam dwa
wyjcia - albo wygiac tablice tak zeby czesc weszla we wneke a czesc sterczala
poza nia (wyglada to conajmniej nieciekawie) albo dac tablice z boku niczym w
alfie - tego komentowac nie musze - moze macie jakis pomysl co zrobic?