Dodaj do ulubionych

tablice do auta z USA

IP: *.autocom.pl 24.01.05, 21:39
hej!mam pytanie - mam auto z USA i problem z tablicami - o ile z tylu bez
problemu wejdzie normalna tablica to z przodu jest miejsce na mala: mam dwa
wyjcia - albo wygiac tablice tak zeby czesc weszla we wneke a czesc sterczala
poza nia (wyglada to conajmniej nieciekawie) albo dac tablice z boku niczym w
alfie - tego komentowac nie musze - moze macie jakis pomysl co zrobic?
Obserwuj wątek
    • Gość: andrzej Re: tablice do auta z USA IP: *.autocom.pl 25.01.05, 16:06
      nikt nic nie wie ?? :( zostalo mi tylko pare dni do zarejestrowania...
      • Gość: AGG Re: tablice do auta z USA IP: *.zwm.punkt.pl / *.zwm.punkt.pl 25.01.05, 17:10
        A zrób se jak ci sie podoba.nie będą się przyp...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka