Gość: Casey IP: *.symboliczna.net / 192.168.1.* 08.06.02, 11:10 Zastanawiam się nad zakupem radia z wbudowaną zmieniarką. Ma to być Alpine 3DE-7886R. Czy ktos miał/ma ten model lub inny z takim rozwiązaniem zmieniarki? Jak trwałosc i błędy? Casey Link Zgłoś Obserwuj wątek
Gość: Kicur Re: Car-Audio IP: *.bielsko.msk.pl 08.06.02, 11:58 Gość portalu: Casey napisał(a): > Zastanawiam się nad zakupem radia z wbudowaną zmieniarką. > Ma to być Alpine 3DE-7886R. > Czy ktos miał/ma ten model lub inny z takim rozwiązaniem zmieniarki? > Jak trwałosc i błędy? > > Casey A CO TO TAKIEGO?? Bo szukałem w Katalogach Alpine i... nie mogę znaleźć, poza tym pierwszy raz słyszę o czymś takim z Alpine. Ja mam TDA-7587R - kaseta (drugi model z góry - ten pierwszy mi się nie podobał do mojego auta, bo aluminiowy) + zmieniarka CHA-624; wcześniej miałem Kenwooda i... to jak niebo a ziemia - na korzyść Alpine. Zmieniarki Kenwooda - padały po zimie: przeskakiwały, pomimo napraw - także ten najlepszy model zmieniarki Kenwooda za prawie 2000 zł. KICUR GG2823614 Link Zgłoś
Gość: Casey Re: Car-Audio IP: *.symboliczna.net / 192.168.1.* 08.06.02, 12:40 > A CO TO TAKIEGO?? Bo szukałem w Katalogach Alpine i... nie mogę znaleźć U nas juz niedostępny. Ostatni model mial oznaczenie 7887. Zobacz w Allegro, są trzy. Casey Link Zgłoś