IP: *.symboliczna.net / 192.168.1.* 08.06.02, 11:10
Zastanawiam się nad zakupem radia z wbudowaną zmieniarką.
Ma to być Alpine 3DE-7886R.
Czy ktos miał/ma ten model lub inny z takim rozwiązaniem zmieniarki?
Jak trwałosc i błędy?

Casey
Obserwuj wątek
    • Gość: Kicur Re: Car-Audio IP: *.bielsko.msk.pl 08.06.02, 11:58
      Gość portalu: Casey napisał(a):

      > Zastanawiam się nad zakupem radia z wbudowaną zmieniarką.
      > Ma to być Alpine 3DE-7886R.
      > Czy ktos miał/ma ten model lub inny z takim rozwiązaniem zmieniarki?
      > Jak trwałosc i błędy?
      >
      > Casey

      A CO TO TAKIEGO?? Bo szukałem w Katalogach Alpine i... nie mogę znaleźć, poza tym
      pierwszy raz słyszę o czymś takim z Alpine.
      Ja mam TDA-7587R - kaseta (drugi model z góry - ten pierwszy mi się nie podobał
      do mojego auta, bo aluminiowy) + zmieniarka CHA-624; wcześniej miałem Kenwooda
      i... to jak niebo a ziemia - na korzyść Alpine.
      Zmieniarki Kenwooda - padały po zimie: przeskakiwały, pomimo napraw - także ten
      najlepszy model zmieniarki Kenwooda za prawie 2000 zł.
      KICUR
      GG2823614
      • Gość: Casey Re: Car-Audio IP: *.symboliczna.net / 192.168.1.* 08.06.02, 12:40
        > A CO TO TAKIEGO?? Bo szukałem w Katalogach Alpine i... nie mogę znaleźć

        U nas juz niedostępny. Ostatni model mial oznaczenie 7887.
        Zobacz w Allegro, są trzy.

        Casey

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka