fasoll
13.04.05, 13:50
Mam Skode Felicje 1.3 (rp 1996). Parkuje auto na deszczu i po jakims czasie
mam mokry chodnik i podloge po stronie pasazera. Po zimie sciagalem fotele i
suszylem mocno nasiąknięty filc pod podłoga. Po stronie kierowcy filc był
suchy ale jest mocno nasiąknięta gąbka pod kierownicą. Czy ktos miał podobny
problem?