Dodaj do ulubionych

problem z felicja

13.04.05, 13:50
Mam Skode Felicje 1.3 (rp 1996). Parkuje auto na deszczu i po jakims czasie
mam mokry chodnik i podloge po stronie pasazera. Po zimie sciagalem fotele i
suszylem mocno nasiąknięty filc pod podłoga. Po stronie kierowcy filc był
suchy ale jest mocno nasiąknięta gąbka pod kierownicą. Czy ktos miał podobny
problem?
Obserwuj wątek
    • Gość: krzychu Re: problem z felicja IP: *.ds.pg.gda.pl / *.ds.pg.gda.pl 14.04.05, 18:28
      no to masz problem z korozja pod przednia szyba chyba czas odwiedzic dobrego
      lakiernika wiecej mozesz sie dowiedziec i poczytac na autokacik.pl tylko bez
      www i tam wchodzisz w forum skody
      to typowa bolaczka tego samochodu ale u mnie na szczescie narazie nie wystepuje
    • Gość: seku Re: problem z felicja IP: *.szczecin.cvx.ppp.tpnet.pl 17.04.05, 13:50
      U mnie wystapil podobny problem i za cholere nie wiedzialem skad bierze sie ta
      woda. Lecz po obserwacji zauwazylem prosta przyczyne, woda dostawala sie do
      auta drzwiami. U mnie splywala od wewnatrz i w miejscu dziury na glosnik(
      pomomo iz byl on zamontowany) i pod tapicerka na dywanik. Rada zdemontuj
      tapicerke na drzwiach i zakelj jakas folia i tasma klejaca ta dziure na
      glosnik, w funkcjonowaniu glosnika to nie przeszkadza a woda nie leci. Sucho
      jak na pustyni.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka