Dodaj do ulubionych

Astra II 2,2 benzyna

02.08.05, 11:06
Witam
Mam pytanko do kolegow i kolezanek:
Co sadzicie o tym silniku 2,2 litra benzyna? ile pali?

z gory dziekuje za informacje

Alex
Obserwuj wątek
    • kszyrztow Re: Astra II 2,2 benzyna 02.08.05, 11:21
      dlotiw2 napisał:

      > Witam
      > Mam pytanko do kolegow i kolezanek:
      > Co sadzicie o tym silniku 2,2 litra benzyna? ile pali?
      >
      > z gory dziekuje za informacje
      >
      > Alex


      Jakbym miał miec astrę, to właśnie z tym silnikiem. Pytanie o spalanie wydaje
      mi się coklwiek nie na miejscu... Kup se DTI
      • dlotiw2 Re: Astra II 2,2 benzyna 02.08.05, 15:31
        wolalbym dti ale niestety a moze i stety mam okazje kupic z silnikiem 2,2, wiem
        ze to wypasny silniczek tylkoze jeszcze jest kwestia utrzymania dlatego pytam o
        spalanie
        • kszyrztow Re: Astra II 2,2 benzyna 02.08.05, 16:08
          dlotiw2 napisał:

          > wolalbym dti ale niestety a moze i stety mam okazje kupic z silnikiem 2,2,
          wiem
          >
          > ze to wypasny silniczek tylkoze jeszcze jest kwestia utrzymania dlatego pytam
          o
          >
          > spalanie

          No spali ci z 9 litrów, bo musi, ale docenisz kiedy ktoś ci się da przejechać
          asterką II 1.2, nie będziesz żałował tych raptem 2, 2.5 l/100 km. P.S. A za ile
          i który rok? Raczej nie salonowiec?
          • adek28 Re: Astra II 2,2 benzyna 02.08.05, 21:57
            9 litrów to chyba jak bedzie śmigał do Oszą albo Kerfura raz na tydzien.
            1,8 w astrze fajnie sie sprawuje , tyle wiem.
            2,2 ...wg suchych faktów miodzio

            za ile i co dokladnie kupujesz?
            • dlotiw2 Re: Astra II 2,2 benzyna 02.08.05, 23:49
              mam namierzona asterke w niemczech lekko uszkodzona ale wlasnie z tym
              silnikiem, rocznik 2001. Boje sie ze bedzie palila 12-15 litrow. Ja nie jezdze
              szybko ale przy tej mocy to chyab zmienie nawyki:))))))
              Generalnie dzieki za informacje.
              • red_qublik Re: Astra II 2,2 benzyna 02.08.05, 23:52
                spokjnie, na trasie wyjdzie 7-8 litrow, noga prosta i krotkie tarsy wyjdzie
                pewnie ze 12
                • kszyrztow Re: Astra II 2,2 benzyna 03.08.05, 10:41
                  red_qublik napisał:

                  > spokjnie, na trasie wyjdzie 7-8 litrow, noga prosta i krotkie tarsy wyjdzie
                  > pewnie ze 12



                  Czyli średnio 9, tak? Bo adek mie zjebau...
                  • red_qublik Re: Astra II 2,2 benzyna 03.08.05, 17:29
                    kszyrztow napisał:
                    > Czyli średnio 9, tak? Bo adek mie zjebau...

                    a jak srednio jezdzisz?
                    50/50, czy wiekszosc miasto, czy wiekszosc trasa.
                    daj spokuj, pytasz sie troche jak maly kazio w gorach, jak wciskasz w pedal to
                    placisz za to na stacji, proste i prawdziwe dla wszystkich aut

                    bez odbioru
                  • adek28 Re: Astra II 2,2 benzyna 03.08.05, 22:25
                    nikogo nie zjebauem jadnakze do wyliczenia takiej sredniej trzeba chyba znac
                    proporcje jazdy miejsko pozamiejsskiej.
                    co ni?
                    • kszyrztow Re: Astra II 2,2 benzyna 04.08.05, 19:14
                      adek28 napisał:

                      > nikogo nie zjebauem jadnakze do wyliczenia takiej sredniej trzeba chyba znac
                      > proporcje jazdy miejsko pozamiejsskiej.
                      > co ni?

                      a także proporcje jazdy z głęboko wduszonym pedałem gazu, i nie.
    • chamzbmw Re: Astra II 2,2 benzyna 03.08.05, 00:41
      jesli to ten co ma podwojna rure jak dizel to jest nawet szybki;)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka