dlotiw2 02.08.05, 11:06 Witam Mam pytanko do kolegow i kolezanek: Co sadzicie o tym silniku 2,2 litra benzyna? ile pali? z gory dziekuje za informacje Alex Link Zgłoś Obserwuj wątek
kszyrztow Re: Astra II 2,2 benzyna 02.08.05, 11:21 dlotiw2 napisał: > Witam > Mam pytanko do kolegow i kolezanek: > Co sadzicie o tym silniku 2,2 litra benzyna? ile pali? > > z gory dziekuje za informacje > > Alex Jakbym miał miec astrę, to właśnie z tym silnikiem. Pytanie o spalanie wydaje mi się coklwiek nie na miejscu... Kup se DTI Link Zgłoś
dlotiw2 Re: Astra II 2,2 benzyna 02.08.05, 15:31 wolalbym dti ale niestety a moze i stety mam okazje kupic z silnikiem 2,2, wiem ze to wypasny silniczek tylkoze jeszcze jest kwestia utrzymania dlatego pytam o spalanie Link Zgłoś
kszyrztow Re: Astra II 2,2 benzyna 02.08.05, 16:08 dlotiw2 napisał: > wolalbym dti ale niestety a moze i stety mam okazje kupic z silnikiem 2,2, wiem > > ze to wypasny silniczek tylkoze jeszcze jest kwestia utrzymania dlatego pytam o > > spalanie No spali ci z 9 litrów, bo musi, ale docenisz kiedy ktoś ci się da przejechać asterką II 1.2, nie będziesz żałował tych raptem 2, 2.5 l/100 km. P.S. A za ile i który rok? Raczej nie salonowiec? Link Zgłoś
adek28 Re: Astra II 2,2 benzyna 02.08.05, 21:57 9 litrów to chyba jak bedzie śmigał do Oszą albo Kerfura raz na tydzien. 1,8 w astrze fajnie sie sprawuje , tyle wiem. 2,2 ...wg suchych faktów miodzio za ile i co dokladnie kupujesz? Link Zgłoś
dlotiw2 Re: Astra II 2,2 benzyna 02.08.05, 23:49 mam namierzona asterke w niemczech lekko uszkodzona ale wlasnie z tym silnikiem, rocznik 2001. Boje sie ze bedzie palila 12-15 litrow. Ja nie jezdze szybko ale przy tej mocy to chyab zmienie nawyki:)))))) Generalnie dzieki za informacje. Link Zgłoś
red_qublik Re: Astra II 2,2 benzyna 02.08.05, 23:52 spokjnie, na trasie wyjdzie 7-8 litrow, noga prosta i krotkie tarsy wyjdzie pewnie ze 12 Link Zgłoś
kszyrztow Re: Astra II 2,2 benzyna 03.08.05, 10:41 red_qublik napisał: > spokjnie, na trasie wyjdzie 7-8 litrow, noga prosta i krotkie tarsy wyjdzie > pewnie ze 12 Czyli średnio 9, tak? Bo adek mie zjebau... Link Zgłoś
red_qublik Re: Astra II 2,2 benzyna 03.08.05, 17:29 kszyrztow napisał: > Czyli średnio 9, tak? Bo adek mie zjebau... a jak srednio jezdzisz? 50/50, czy wiekszosc miasto, czy wiekszosc trasa. daj spokuj, pytasz sie troche jak maly kazio w gorach, jak wciskasz w pedal to placisz za to na stacji, proste i prawdziwe dla wszystkich aut bez odbioru Link Zgłoś
adek28 Re: Astra II 2,2 benzyna 03.08.05, 22:25 nikogo nie zjebauem jadnakze do wyliczenia takiej sredniej trzeba chyba znac proporcje jazdy miejsko pozamiejsskiej. co ni? Link Zgłoś
kszyrztow Re: Astra II 2,2 benzyna 04.08.05, 19:14 adek28 napisał: > nikogo nie zjebauem jadnakze do wyliczenia takiej sredniej trzeba chyba znac > proporcje jazdy miejsko pozamiejsskiej. > co ni? a także proporcje jazdy z głęboko wduszonym pedałem gazu, i nie. Link Zgłoś
chamzbmw Re: Astra II 2,2 benzyna 03.08.05, 00:41 jesli to ten co ma podwojna rure jak dizel to jest nawet szybki;) Link Zgłoś