Dodaj do ulubionych

Te, greenblack

24.11.02, 21:48
dlaczego piszesz Mnie, Ja, Moj - piszesz o sobie z duzej litery? Jakies
kompleksy czy mania wielkosci?
Obserwuj wątek
    • greenblack Re: Te, greenblack 24.11.02, 21:54
      Wszystkie zaimki dzierżawcze i osobowe, w korespondencji, piszę z dużej litery.
      Ty, Wam, Sobie, Cię...
      Pozdrawiam
      • Gość: wiktor Re: Te, greenblack IP: *.icpnet.pl 24.11.02, 22:15
        greenblack napisał:

        > Wszystkie zaimki dzierżawcze i osobowe, w korespondencji, piszę z dużej
        litery.
        >
        > Ty, Wam, Sobie, Cię...
        > Pozdrawiam
        To błąd!
        dotyczy to tylko adresata/ów - a nie Ciebie!
        pozdr
        Wiktor

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka