arturx2 24.11.02, 21:48 dlaczego piszesz Mnie, Ja, Moj - piszesz o sobie z duzej litery? Jakies kompleksy czy mania wielkosci? Link Zgłoś Obserwuj wątek
greenblack Re: Te, greenblack 24.11.02, 21:54 Wszystkie zaimki dzierżawcze i osobowe, w korespondencji, piszę z dużej litery. Ty, Wam, Sobie, Cię... Pozdrawiam Link Zgłoś
Gość: wiktor Re: Te, greenblack IP: *.icpnet.pl 24.11.02, 22:15 greenblack napisał: > Wszystkie zaimki dzierżawcze i osobowe, w korespondencji, piszę z dużej litery. > > Ty, Wam, Sobie, Cię... > Pozdrawiam To błąd! dotyczy to tylko adresata/ów - a nie Ciebie! pozdr Wiktor Link Zgłoś