darek9961 Re: Nissan Note - Na niezłą Notę 24.03.06, 22:20 a propo mapnika jest on abrdzo pojemny miesci sporo rzeczy podobno 9 puszek piwko mozna chlodzi lub 14-15 innych napoji:) Link Zgłoś
programistajava Re: Nissan Note - Na niezłą Notę 25.03.06, 22:21 Niby fajen autko, ale nie idealne bo nie ma idealnych. Jak na nowe auto to ciut za duze spalanie i ciut za duza cena. Prxesuwana tylna kanapa fajny pomysl,ale z tylu nie pozostaje wiele miejsca jak na auto o tych rozmiarach to w srodku powinni sie chlopaki lepiej postarac. No i bagaznik z defaultu mogli wiekszy zrobic o jakies 50L. Reszta prezentuje sie spoko, zwlaszcza super duze lusterka. ;) Link Zgłoś