Dodaj do ulubionych

Nissan Note - Na niezłą Notę

02.03.06, 11:17
a gdzie zdjecie przodu?
Obserwuj wątek
    • darek9961 Re: Nissan Note - Na niezłą Notę 24.03.06, 22:20
      a propo mapnika jest on abrdzo pojemny miesci sporo rzeczy podobno 9 puszek
      piwko mozna chlodzi lub 14-15 innych napoji:)
    • ml_500 Re: Nissan Note - Na niezłą Notę 25.03.06, 08:49
      wyglada jak punto I po liftingu:)
      • programistajava Re: Nissan Note - Na niezłą Notę 25.03.06, 22:21
        Niby fajen autko, ale nie idealne bo nie ma idealnych.
        Jak na nowe auto to ciut za duze spalanie i ciut za duza cena.
        Prxesuwana tylna kanapa fajny pomysl,ale z tylu nie pozostaje wiele miejsca jak
        na auto o tych rozmiarach to w srodku powinni sie chlopaki lepiej postarac. No i
        bagaznik z defaultu mogli wiekszy zrobic o jakies 50L.
        Reszta prezentuje sie spoko, zwlaszcza super duze lusterka. ;)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka