Gość: haczbek
IP: *.internetdsl.tpnet.pl
09.01.03, 19:28
Opiszcie swoje doświadczenia z łańcuchami?
Czy macie, a jeśli tak to czy i w jakich sytuacjach zakładacie? Jak szybko
można jechać "w łańcuchach"? Jakie warto kupić a jakich nie, itp?
Pozdrawiam