bilety1 06.08.06, 13:41 witam Polećcie mi jakiś samochód za 8-10 tyś duży sedan od 1995 r. i żeby niewiele palił bilety1@gazeta.pl Link Zgłoś Obserwuj wątek
ramonka27 Re: Samochód za 8- 10 tyś. ..... 06.08.06, 13:51 BMW 318 i kat. Spalanie w miescie około 10l/100km, poza miastem można zejść nawet do 6l/100km. Dość duży bagażnik jak w swojej klasie, sztywne zawieszenie, dobre prowadzenie, dość dobra dynamika jak na tak mały silnik, schludny wygląd i całkiem niedrogie częsci zamienne np: tuleje wahacza przedniego (najczęciej do wymiany na naszych drogach) koszt 20zł/sztuka, napęd rozrządu orginalny + pasek CONTECHA 480zł. POLECAM I POZDRAWIAM Link Zgłoś
wodnik_78 Re: Samochód za 8- 10 tyś. ..... 06.08.06, 17:31 Ja polecam forda mondeo 96-97r. w nowej budzie.auto bdb sam mam takie tylko kombi pali malo jest komfortowe.POLECAM Link Zgłoś
mis.z.wiertarka Re: Samochód za 8- 10 tyś. ..... 06.08.06, 18:15 witam Polećcie mi jakiś samochód za 8-10 tyś duży sedan od 1995 r. i żeby niewiele palił i zeby mial ***** w EuroNCAP ,30 tys przebiegu, 8 sek do setki i 8 poduszek i zamiast sie starzec byl coraz mlodszy... takie rzeczy to tylko w ERZE.podobno Link Zgłoś
n0ras Re: Samochód za 8- 10 tyś. ..... 07.08.06, 08:49 Espero, Lanos - roczniki ok. 98-2000, palą dość dużo, ale rozwiązaniem jest LPG. Link Zgłoś
ramonka27 Re: Samochód za 8- 10 tyś. ..... 07.08.06, 14:40 Na gazie można smażyć jajecznicę a nie jeździć!!!! Link Zgłoś
bzik17 Re: Samochód za 8- 10 tyś. ..... 07.08.06, 15:34 Ramonka27 a pozaty wszystko u ciebie ok? Link Zgłoś