Dodaj do ulubionych

Samochód za 8- 10 tyś. .....

06.08.06, 13:41
witam
Polećcie mi jakiś samochód za 8-10 tyś
duży
sedan
od 1995 r.
i żeby niewiele palił

bilety1@gazeta.pl
Obserwuj wątek
    • ramonka27 Re: Samochód za 8- 10 tyś. ..... 06.08.06, 13:51
      BMW 318 i kat. Spalanie w miescie około 10l/100km, poza miastem można zejść
      nawet do 6l/100km. Dość duży bagażnik jak w swojej klasie, sztywne zawieszenie,
      dobre prowadzenie, dość dobra dynamika jak na tak mały silnik, schludny wygląd
      i całkiem niedrogie częsci zamienne np: tuleje wahacza przedniego (najczęciej
      do wymiany na naszych drogach) koszt 20zł/sztuka, napęd rozrządu orginalny +
      pasek CONTECHA 480zł.
      POLECAM I POZDRAWIAM
      • wodnik_78 Re: Samochód za 8- 10 tyś. ..... 06.08.06, 17:31
        Ja polecam forda mondeo 96-97r. w nowej budzie.auto bdb sam mam takie tylko
        kombi pali malo jest komfortowe.POLECAM
        • mis.z.wiertarka Re: Samochód za 8- 10 tyś. ..... 06.08.06, 18:15
          witam
          Polećcie mi jakiś samochód za 8-10 tyś
          duży
          sedan
          od 1995 r.
          i żeby niewiele palił

          i zeby mial ***** w EuroNCAP ,30 tys przebiegu, 8 sek do setki i 8 poduszek i
          zamiast sie starzec byl coraz mlodszy...

          takie rzeczy to tylko w ERZE.podobno
    • n0ras Re: Samochód za 8- 10 tyś. ..... 07.08.06, 08:49
      Espero, Lanos - roczniki ok. 98-2000, palą dość dużo, ale rozwiązaniem jest LPG.
      • ramonka27 Re: Samochód za 8- 10 tyś. ..... 07.08.06, 14:40
        Na gazie można smażyć jajecznicę a nie jeździć!!!!
        • bzik17 Re: Samochód za 8- 10 tyś. ..... 07.08.06, 15:34
          Ramonka27 a pozaty wszystko u ciebie ok?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka