marcint844 22.08.06, 10:40 Witam. Mam pytanie czy w Golfie III jest tzw. filtr pyłkowy jeśli tak to gdzie on sie znajduje. Bo jakoś słabo mi dmuchawa chodzi..Z góry dziękuje za pomoc i porady Link Zgłoś Obserwuj wątek
uny Re: **** Filtr ??? 22.08.06, 11:09 jest- siedzi to sobie w podszybiu (pod plastikiem) z prawej strony. Link Zgłoś