Dodaj do ulubionych

**** Filtr ???

22.08.06, 10:40
Witam. Mam pytanie czy w Golfie III jest tzw. filtr pyłkowy jeśli tak to
gdzie on sie znajduje. Bo jakoś słabo mi dmuchawa chodzi..Z góry dziękuje za
pomoc i porady
Obserwuj wątek
    • uny Re: **** Filtr ??? 22.08.06, 11:09
      jest- siedzi to sobie w podszybiu (pod plastikiem) z prawej strony.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka