swoboda_t 17.09.06, 15:51 No i żeście chopcy anrobili - bluzgi zaskutkowały wywaleniem watku. Super. Mam pytanie do ramonki27 - w tym przeglądzie za 12 tysięcy kompletny rozrząd po 100 tysiącach to trochę za wcześnie. Co tam było wliczone?? Link Zgłoś Obserwuj wątek
01boryna Re: A8/Jag/7-er 17.09.06, 21:31 Nie bardzo wiem o co chodzi, czy ktos porownywal a moze chcial kupic? Do pytan - co lepsze (w tej klasie aut) podchodze sceptycznie, niemniej ciekawa jest dyskusja. Nagle zglaszaja sie ludzie ktorzy moga cos ciekawego o tych autach powiedziec... Link Zgłoś
ramonka27 Re: A8/Jag/7-er 17.09.06, 22:24 Ja nie pisałem o kompletnym rozrządzie, lecz jakiś kretyn tak to zrozumiał. Pisałem szereg uwag, jakie wniosło ASO do samochodu, który zamierzałem kupić. Było tam między innymi o wymianie napędu rozrządu. Nie wiem czy ten koleś co to czytał nie umiał czytać, czy nie rozumiał tego co czytał. Napęd rozrządu - czyli paski, rolki prowadzące i napinające. Poza tym tamto auto miało większy przebieg bo około 150k km. Dalej idąc niestety nie był to jedyny element nadający się do wymiany po tylu kilometrach w polsce. Było jeszcze zawieszenie przednie, tuleje z tyłu, amorki, wydech tylny, klocki i tarcze hamulcowe, pompa wody, wisko, ze względu na porysowane szkła reflektorów ASO zaleciło także wymianę xenonów, poza tym płyny, oleje i filtry. Kataliza także nie dopalała wszystkich cząstek benzyny. Dlatego zrezygnowałem z E38 na koszt E46. Natomiast co do wyglądu E38 - fajna rasowa limuzyna. POZDRAWIAM Link Zgłoś
swoboda_t Re: A8/Jag/7-er 17.09.06, 22:55 Wszystkie E-38 mają łańcuchowy napęd rozrządu - w założeniu wytrzymuje cały żywot silnika. Może w ASO BMW o tym nie wiedzą, że chcieli Ci paski zmieniać?? Ja również pozdrawiam. Link Zgłoś
mlodydaniel Znowu klamczuch sie odzywa... 18.09.06, 08:41 > Napęd rozrządu - czyli paski, rolki prowadzące i napinające. Paskiem to ci tata powienien manto sprawic zebys nie siedzial tyle przed komputerem i nie udawal kogos innego bo bedziesz mial zaburzenia osobowosci. Link Zgłoś
wallenrode Re: A8/Jag/7-er 18.09.06, 09:43 styl ,głupota i ukryty komleks jak u Izydy czyżby to kolejna jego postać... pust wsiegda budiet maładiec Link Zgłoś