Dodaj do ulubionych

A8/Jag/7-er

17.09.06, 15:51
No i żeście chopcy anrobili - bluzgi zaskutkowały wywaleniem watku. Super.
Mam pytanie do ramonki27 - w tym przeglądzie za 12 tysięcy kompletny rozrząd
po 100 tysiącach to trochę za wcześnie. Co tam było wliczone??
Obserwuj wątek
    • 01boryna Re: A8/Jag/7-er 17.09.06, 21:31
      Nie bardzo wiem o co chodzi, czy ktos porownywal a moze chcial kupic? Do pytan -
      co lepsze (w tej klasie aut) podchodze sceptycznie, niemniej ciekawa jest
      dyskusja. Nagle zglaszaja sie ludzie ktorzy moga cos ciekawego o tych autach
      powiedziec...
    • ramonka27 Re: A8/Jag/7-er 17.09.06, 22:24
      Ja nie pisałem o kompletnym rozrządzie, lecz jakiś kretyn tak to zrozumiał.
      Pisałem szereg uwag, jakie wniosło ASO do samochodu, który zamierzałem kupić.
      Było tam między innymi o wymianie napędu rozrządu.
      Nie wiem czy ten koleś co to czytał nie umiał czytać, czy nie rozumiał tego co
      czytał.
      Napęd rozrządu - czyli paski, rolki prowadzące i napinające.
      Poza tym tamto auto miało większy przebieg bo około 150k km.
      Dalej idąc niestety nie był to jedyny element nadający się do wymiany po tylu
      kilometrach w polsce. Było jeszcze zawieszenie przednie, tuleje z tyłu, amorki,
      wydech tylny, klocki i tarcze hamulcowe, pompa wody, wisko, ze względu na
      porysowane szkła reflektorów ASO zaleciło także wymianę xenonów, poza tym
      płyny, oleje i filtry. Kataliza także nie dopalała wszystkich cząstek benzyny.
      Dlatego zrezygnowałem z E38 na koszt E46.
      Natomiast co do wyglądu E38 - fajna rasowa limuzyna.
      POZDRAWIAM
      • swoboda_t Re: A8/Jag/7-er 17.09.06, 22:55
        Wszystkie E-38 mają łańcuchowy napęd rozrządu - w założeniu wytrzymuje cały
        żywot silnika. Może w ASO BMW o tym nie wiedzą, że chcieli Ci paski zmieniać??
        Ja również pozdrawiam.
      • mlodydaniel Znowu klamczuch sie odzywa... 18.09.06, 08:41
        > Napęd rozrządu - czyli paski, rolki prowadzące i napinające.

        Paskiem to ci tata powienien manto sprawic zebys nie siedzial tyle przed
        komputerem i nie udawal kogos innego bo bedziesz mial zaburzenia osobowosci.
      • wallenrode Re: A8/Jag/7-er 18.09.06, 09:29
        BMW ma "chyba" łańcuch :P
      • robert888 czyżby za duzo "bawarki" na sniadanko? 18.09.06, 09:35
        co za dużo to niezdrowo
      • wallenrode Re: A8/Jag/7-er 18.09.06, 09:43
        styl ,głupota i ukryty komleks jak u Izydy czyżby to kolejna jego postać...

        pust wsiegda budiet maładiec

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka