Gość: travel
IP: blue:* / 172.16.85.*
01.04.03, 09:54
Witam!
Zupelnie niedowcipnie zwalil mi sie dzisiaj najlepszy na swiecie samochod i
musialem pojechac Astra zony. Zauwazylem pewna dziwnosc, o ktora chcialbym
zapytac. Otoz wcale nawet bez korka, wlasciwie tylko przy powolnej jezdzie
wskaznik temperatury skoczyl do 100 i dzialo sie tak za kazdym razem jak nie
osiagalem wiekszych predkosci. Czy to jest normalne? A jezeli nie to co z tym
robic?
Z gory dziekuje za pomoc