polam5 19.03.07, 18:01 Mieszkam od dawna poza granicami Polski i mam stare prawo jazdy wydane w 1978 roku(bezterminowe). Czy ktos sie orientuje czy moze ono byc ciagle wymienione czy nalezy od nowa zdawac egzamin? Link Zgłoś Obserwuj wątek
polam5 Re: Wymaina prawa jazdy 19.03.07, 18:15 Naprawde? Myslem ze jak mowi paragraf $7 stare prawa jazdy sa niewazne ale wyglada ze to dotyczy praw jazdy wydanych w latach 1984 - 1999 ...Nic tu nie wspominaja o starszych ale skoro 84 - 99 traca waznosc to strsze chyba tym bardziej? swoboda_t napisał: > Nie musisz wymieniać. > Link Zgłoś
polam5 Re: Wymaina prawa jazdy 19.03.07, 18:15 bap-psp.lex.pl/serwis/du/2002/0640.htm polam5 napisał: > Naprawde? Myslem ze jak mowi paragraf $7 stare prawa jazdy sa niewazne ale > wyglada ze to dotyczy praw jazdy wydanych w latach 1984 - 1999 ...Nic tu nie > wspominaja o starszych ale skoro 84 - 99 traca waznosc to strsze chyba tym bard > ziej? > > > > swoboda_t napisał: > > > Nie musisz wymieniać. > > Link Zgłoś