Dodaj do ulubionych

Wymaina prawa jazdy

19.03.07, 18:01
Mieszkam od dawna poza granicami Polski i mam stare prawo jazdy wydane w 1978
roku(bezterminowe). Czy ktos sie orientuje czy moze ono byc ciagle wymienione
czy nalezy od nowa zdawac egzamin?
Obserwuj wątek
    • swoboda_t Re: Wymaina prawa jazdy 19.03.07, 18:03
      Nie musisz wymieniać.
      • polam5 Re: Wymaina prawa jazdy 19.03.07, 18:15
        Naprawde? Myslem ze jak mowi paragraf $7 stare prawa jazdy sa niewazne ale
        wyglada ze to dotyczy praw jazdy wydanych w latach 1984 - 1999 ...Nic tu nie
        wspominaja o starszych ale skoro 84 - 99 traca waznosc to strsze chyba tym bardziej?



        swoboda_t napisał:

        > Nie musisz wymieniać.
        >
        • polam5 Re: Wymaina prawa jazdy 19.03.07, 18:15
          bap-psp.lex.pl/serwis/du/2002/0640.htm
          polam5 napisał:

          > Naprawde? Myslem ze jak mowi paragraf $7 stare prawa jazdy sa niewazne ale
          > wyglada ze to dotyczy praw jazdy wydanych w latach 1984 - 1999 ...Nic tu nie
          > wspominaja o starszych ale skoro 84 - 99 traca waznosc to strsze chyba tym bard
          > ziej?
          >
          >
          >
          > swoboda_t napisał:
          >
          > > Nie musisz wymieniać.
          > >

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka