Dodaj do ulubionych

reno thalia

IP: *.polkomtel.com.pl 17.12.01, 15:52
co sądzicie o tym samochodzie pod względem ekonomicznym
czy często się psują itp...
Obserwuj wątek
    • Gość: szatan Re: reno thalia IP: 10.128.128.* 17.12.01, 16:20
      cześć!
      jak piszesz fonetycznie to pisz reno talia a jak chcesz poprawnie to Renault
      Thalia :)))

jak ktoś ci ma cokolwiek powiedzieć o awaryjności jak chyba żaden z grupowiczów
      nie jeździ na tyle dużo żeby mieć po paru miesiącach z 50.000km??
      poszukaj na pl.misc.samochody albo na forum(albo w dziale "oceń swoje auto")
      autocentrum.pl tam może ktoś zrobił ze 100.000km to ci napewno dużo powie.....

poczekaj trochę....ja mam Thalię nie cały miesiąc i przejechane 6.200km
      dużo kilosów zrobię to ci powiema (a robię dużo więc długo nie będziesz musiał
      czekać :))

co do spalania.... poszukaj 25 stron wstecz o Thali trochę jest i o spalaniu też
      na początku(koniec listopada-zimno) podczas pierwszej jazdy 80km po Warszawie
      spaliła z 9L na setkę ale później na tym samym tankowaniu pojechałem w trasę i
      średnia wyszła 6.5l/100km (pręd.100km/h-110km/h)
      tylko że nadal auto powiedzmy docieram....do 3.000km nie przekraczałem
      3500obr/min.....ani nie zchodziłem poniżej 1900obr/min(chyba że na 1 albo
      dwójce)...teraz kręce stopniowo nie więcej niż 4000obr/min...
      aha obecnie spalanie mniejsze niż na początku......ale dokładnie ci nie
      powiem.......mam thalię 1.4 98KM

pozdrawiam
      • Gość: S Re: reno thalia IP: 150.254.215.* 19.12.01, 10:53
        Gość portalu: szatan napisał:
        > jak piszesz fonetycznie to pisz reno talia a jak chcesz poprawnie to Renault
        > Thalia :)))
        No, Szatan, ale dlaczego Ty piszesz >zchodziłem<?

A teraz do rzeczy. Przejechalem na razie tylko 1500 i przewazaja u mnie oceny
        pozytywne. Najbardziej mnie boli jednak spalanie, poniewaz w miescie nie chce
        zejsc ponizej 8 (a spore odcinki to trasy szybkiego ruchu). Glupio rozwiazane
        klawisze do opuszczania szyb, trudno jest mi sie tez przyzwyczaic do klaksonu (w
        sytuacji awaryjnej uderzalem dlonia w poduche powietrzna i dopiero w ulamek
        sekundy pozniej uswiadomilem sobie, ze przeciez miesci sie to z boku). Przez
        pierwsze pare dni musialem tez przypominac sobie, ze wsteczny jest razem z
        jedynka. Samochod jest dosc szeroki, jak na tak w sumie male auto, totez
        wjezdzajac do garazu musze "lamac" lusterka, zeby ich nie "zostawic" po drodze...
        Silnik jest ok (mam wersje 75 KM), niezle hamulce, a - co dla mnie wazne - do
        samochodu moge sporo zapakowac. Pzdr
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka