core_34
08.04.08, 21:49
Nikomu nie polecam AXA. W ogóle nasłuchałem się raczej negatywnych opinii na
temat "telefonicznych" ubezpieczycieli. Jestem tradycjonalistą, aczkolwiek
zawsze przyglądam się nowinkom. Mam ubezpieczenie w Compensie i jak do tej
pory nie zawiodłem się.