Dodaj do ulubionych

Forli-Bolonia

01.04.10, 18:07
Wybieram się do Bolonii, samolot tanich linii ląduje w Forli. Nie mogę
znaleźć dokładnych informacji, jak dojechać z lotniska do stacji kolejowej
(wiem, że jest jakiś autobus, ale czy ktoś z was wie, gdzie znajdę jego
rozkład jazdy?). Mam około dwóch godzin do ostatniego pociągu, zdążę?
Obserwuj wątek
    • Gość: carla_dijon Re: Forli-Bolonia IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.04.10, 12:59
      Przeklejam info ze strony wizz. najlepiej sprawdzic na linkach wloskich,
      pozdr.

By rail
      10 minutes by bus to the station – cost of ticket € 01,00 if purchased from the
      shop and € 01,50 if purchased on board
      frequent trains to Bologna / journey time is 35 minutes / Bologna € 04,80
      frequent trains to Rimini / journey time is 30 minutes / Rimini € 03,80
      Ravenna € 04,30
      Florence € 06,40
      Venice € 27,60
      Rome € 50,40
      www.ferroviedellostato.it
      Shuttle bus options
      Shuttle services to Bologna city centre, its railwaystation and bus terminal – €
      12,00 one way www.atr.fc.it
      Shuttle services are provided on request to Ravenna, Cervia, Cesenatico, Rimini
      and the resorts of the Riviera – www.taximinibus.it or
      www.cesenaticotransfert.it. Service available approx from April to September
      approx. cost € 12,00 per person for a minimum of 4 people per trip.
      Direct bus services just outside the passengers terminal to Forlì railway
      station in connection to flights arrivals and departurs, cost € 01,50
      If purchased from shop € 01,00 – www.e-bus.it
    • olilala Re:to tak 27.04.10, 20:11
      mozesz wziasc z lotniska autobus do centrum Forli - piazza saffi. jezdzi co
      30-40 min, przystanek zaraz przy wyjsciu z hangaru-to b.male lotniskosmilea bilet u
      kierowcy. nie jestem pewna czy z lotniska sa jakies autobusy na stacje kolejowa
      i czy z centrum forli nie jezdza przypadkeim autobusy do bolonii.mozesz tez
      wysiasc wczesniej niz p.zza saffi ale zeby bylo w centrum. z centrum wezmiesz
      autobus na stacje kolejowa. stacja kolejowa jest tu troche oddalona od centrum.
      mozesz tez wziasc taxi z lotniska od razu na stacje kolejowa. koszt to ok 20
      euro, ale nie wleczesz sie z bagazem jesli go masz. pozdrawiam slonecznie!
    • Gość: ana Re: Forli-Bolonia IP: *.prc.com.pl 12.10.10, 13:33
      Korzystałam ostatnio z trnsportu z lotniska w Forli i jest tak:
      1. taksówka 11 Euro (niezależnie ile osób) na telefo, bo w późnych godzinach nie zawsze są przy
      2. autobus spod samego terminalu pod sam dworzec kursuje bardzo rzadko i koszt ok. 1-2 Euro
      3. autobus nr 2 kursujący często co ok. 15min. koszt ok. 1-2 Euro. Przystanek oddalony o 2 kroki od terminalu lotniska i do dworca kolejowego z najbliższego przystanku autobusowego jest ok. 100m. Tym autobusem można też dojechać do centrum starego miasta Forli, które polecam chociaż rzadko o nim mowa w przewodnikach.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka