Dodaj do ulubionych

NaviRoad 750F

31.05.08, 13:07
Witam. Posiadam to urządzenie jak w topicu - z OS WinCE 5.0. Chciałem w nim
zainstalowac Pocket Mechanic 2.93, by móc co jakis czas przeczyścic i
zoptymalizowac system. Pocket Mechanic to legalny program, który współpracuje
także z WinCE 5.0. Juz przy instalacji krzyknął, że nie współpracuje z moim
systemem, mimo to zainstalowąłem go. Wtedy krzyknął o klucz
rejestracyjny,który oczywiście posiadam, ale nie moge tego klucza wpisać, bo
nie wyświetla mi się klawiatura. Po prostu nie mam jak tego klucza wpisać. Czy
ktos z Was może mi cos doradzić? Kurcze, kupiłem ten program, a nie moge go
wykorzystać.Z góry dziękuje za pomoc. A.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka