wkkw1 16.07.08, 08:10 Czy ktoś ostatnio jechał do Augustowa ? Jaką drogę (z Warszawy) najlepiej wybrać aby uniknąć korków ? O ile to w ogóle możliwe. Link Zgłoś Obserwuj wątek
praktiss Re: Do Augustowa 16.07.08, 11:56 Jechałem taką trasą: www.zumi.pl/trasa.html?loc1=Warszawa%2C++Powsi%F1ska&loc2=August%F3w%2C+&byCar=on&cId1=&sId1=&cId2=&sId2=&x=49&y=11 Wyjazd sobotni poranek godz. 6.30 W Augustowie byłem ok. 10.30 jadąc z prędkościami 100-110km/h Korków nie było, lekkie zatory przy wyjeździe z Wawki potem już spokojnie, fotoradary dobrze oznaczone, trasa całkiem sympatyczna. Link Zgłoś
milleniusz Re: Do Augustowa 16.07.08, 15:47 > Czy ktoś ostatnio jechał do Augustowa ? Jaką drogę (z Warszawy) > najlepiej wybrać aby uniknąć korków ? O ile to w ogóle możliwe. Jeździłem dość często do Augustowa - generalnie jak jedziesz w tygodniu to jest niezbyt przyjemnie, a już najgorzej na drodze 8, gdzie spotkasz najwięcej ciężarowców. W weekend można jechać częściowo 8-ką, ale w tygodniu to pojechałbym przez Legionowo i Ostrołękę, jest trochę luźniej. Nie wiem, czy link się nie rozleci, ale wklejam: http://maps.google.com/maps?f=d&hl=en&geocode=&saddr=warszawa&daddr=53.054422,21.52771+to:august%C3%B3w&mra=dpe&mrcr=0&mrsp=1&sz=8&via=1&sll=53.03791,22.17041&sspn=1.744017,3.619995&ie=UTF8&ll=53.130294,22.302246&spn=1.740279,3.619995&z=8 Link Zgłoś