Dodaj do ulubionych

Do Augustowa

16.07.08, 08:10
Czy ktoś ostatnio jechał do Augustowa ? Jaką drogę (z Warszawy)
najlepiej wybrać aby uniknąć korków ? O ile to w ogóle możliwe.
Obserwuj wątek
    • praktiss Re: Do Augustowa 16.07.08, 11:56
      Jechałem taką trasą:

      www.zumi.pl/trasa.html?loc1=Warszawa%2C++Powsi%F1ska&loc2=August%F3w%2C+&byCar=on&cId1=&sId1=&cId2=&sId2=&x=49&y=11
      Wyjazd sobotni poranek godz. 6.30
      W Augustowie byłem ok. 10.30 jadąc z prędkościami 100-110km/h
      Korków nie było, lekkie zatory przy wyjeździe z Wawki potem już spokojnie,
      fotoradary dobrze oznaczone, trasa całkiem sympatyczna.
    • milleniusz Re: Do Augustowa 16.07.08, 15:47
      > Czy ktoś ostatnio jechał do Augustowa ? Jaką drogę (z Warszawy)
      > najlepiej wybrać aby uniknąć korków ? O ile to w ogóle możliwe.

      Jeździłem dość często do Augustowa - generalnie jak jedziesz w tygodniu to jest
      niezbyt przyjemnie, a już najgorzej na drodze 8, gdzie spotkasz najwięcej
      ciężarowców. W weekend można jechać częściowo 8-ką, ale w tygodniu to
      pojechałbym przez Legionowo i Ostrołękę, jest trochę luźniej.

      Nie wiem, czy link się nie rozleci, ale wklejam:
      http://maps.google.com/maps?f=d&hl=en&geocode=&saddr=warszawa&daddr=53.054422,21.52771+to:august%C3%B3w&mra=dpe&mrcr=0&mrsp=1&sz=8&via=1&sll=53.03791,22.17041&sspn=1.744017,3.619995&ie=UTF8&ll=53.130294,22.302246&spn=1.740279,3.619995&z=8

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka