Gość: pilot
IP: *.wil.pk.edu.pl
30.09.03, 12:51
przymierzam się do wymiany oleju. interesuje mnie syntetyk o lepkości 5W40. w
związku z tym mam pytanie do was, czy te cudowne właściwości oleju magnatec
(cyt."smarowanie od pierwszej chwili") to prawda czy może nie sugerować sie
tą nowinka przy wyborze firmy.
a może wy coś innego polecacie
silnik 1.4 MPI 8V (przebieg 45 tys)
dzieki