exigo17
21.02.09, 20:37
Witam.
Zakupiłem używany AutoNavi 3000 z mapami copernic. Cały komplet bez gwarancji
i pudełka.
Problem w tym że urządzenie nie łapie sygnału GPS. Dziwi mnie jednak fakt, że
gdy wchodziłem do Opcje GPS> Odczyt GPS, był tam na liście jakiś plik, gdy go
otwierałem, pojawiał się zasięg, tylko że pokazywało mi warszawę(gdy byłem w
olsztynie). Najlepsze jest to, że gps sam "jeździł" po warszawie, po różnych
ulicach i nawet nawigował skręty, pokazywał prędkośc, gdy ja stałem w miejscu
w olsztynie na parkingu...
To moje pierwsze urządzenie GPS i tak na prawdę nie mam pojęcia co jest grane,
byłbym wdzięczny za pomoc.
Pozdrawiam serdecznie.