Dodaj do ulubionych

Caterham w Polsce

IP: *.samar.pl 12.05.09, 11:40
dobry artykuł, bardzo merytoryczny.
Obserwuj wątek
    • Gość: lol Re: Caterham w Polsce IP: 213.134.188.* 12.05.09, 18:41
      nareszcie? no fakt miliony polakow juz nie mogly sie poprostu doczekac.
    • Gość: Gosc Re: Caterham w Polsce IP: *.l-3com.com 12.05.09, 19:09
      Czas wymienic dwudziestoletnie zlomy na nowiutkie ,swiezo pachnace Caterham'y.
      Nareszcie!!
    • Gość: Goć Re: Caterham w Polsce IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.05.09, 19:59
      jezeli ta firma sadzi ze to dobre posuniecie to sie myli - auto moze i przyciagajace ale nie na polskie drogi i zarobki
    • mareviq Re: Caterham w Polsce 13.05.09, 08:51
      A można dostać na nich jakieś namiary? Adres salonu? Adres strony internetowej?
      Bo jak na razie nie pomaga ani ciotka google, ani wujek KRS Online.
    • Gość: Juzek co umi szuka Re: Caterham w Polsce IP: *.33.rev.vline.pl 14.05.09, 19:15
      POLAND
      Caterham Polska Sp. z o.o.
      00-193 Warszawa
      Stawki 3a
      Polska / Poland
      Email: kontakt@caterham.pl
    • soyokaze Re: Caterham w Polsce 15.05.09, 01:30
      Czy to znaczy, że będą montować kierownicę z lewej strony? Kedyś z ciekawości szukałem takiego, ale dosyć szybko się poddałem.

      Ja tam się cieszę. Fakt, teraz mnie nie stać, ale przynajmniej mam większą motywację do pracy.
    • pocalujta_wujta Re: Caterham w Polsce 15.05.09, 16:26
      tak tylko ze Catheram ma silnik z przodu. Dla kogos kto jezdzi wyczynowo i wie co sie dzieje na zakretach to jest oczyiste ze przenoszenie masy (ja to nazywam "rzucaniem masy") ze stony na stone i z osi na os jest jest krytycznym problemem ciezkim do przewlacznia sprezynami, amortyzatorami i "anti-sway bar".

      Catheram to sietny samochod ale ma lepiej skonstruowanego konkurenta czyli Ariel Atom o silniku blizszym srodka ciezkosci i stosunkowo niskiej "inercji polarnej" czyli lepiej sie zachowujacemu na zakretach.
    • Gość: matttt Re: Caterham w Polsce IP: *.toya.net.pl 28.05.09, 22:38
      wątpie żeby ariel atom to był konkurent dla caterhama, to zupełnie inna liga
      atom to samochód ZUPEŁNIE nie praktyczny, bez karoserii i ma dużo większą moc niż caterham

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka