Gość: xxx IP: *.samar.pl 12.05.09, 11:40 dobry artykuł, bardzo merytoryczny. Link Zgłoś Obserwuj wątek
Gość: lol Re: Caterham w Polsce IP: 213.134.188.* 12.05.09, 18:41 nareszcie? no fakt miliony polakow juz nie mogly sie poprostu doczekac. Link Zgłoś
Gość: Gosc Re: Caterham w Polsce IP: *.l-3com.com 12.05.09, 19:09 Czas wymienic dwudziestoletnie zlomy na nowiutkie ,swiezo pachnace Caterham'y. Nareszcie!! Link Zgłoś
Gość: Goć Re: Caterham w Polsce IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.05.09, 19:59 jezeli ta firma sadzi ze to dobre posuniecie to sie myli - auto moze i przyciagajace ale nie na polskie drogi i zarobki Link Zgłoś
mareviq Re: Caterham w Polsce 13.05.09, 08:51 A można dostać na nich jakieś namiary? Adres salonu? Adres strony internetowej? Bo jak na razie nie pomaga ani ciotka google, ani wujek KRS Online. Link Zgłoś
Gość: Juzek co umi szuka Re: Caterham w Polsce IP: *.33.rev.vline.pl 14.05.09, 19:15 POLAND Caterham Polska Sp. z o.o. 00-193 Warszawa Stawki 3a Polska / Poland Email: kontakt@caterham.pl Link Zgłoś
soyokaze Re: Caterham w Polsce 15.05.09, 01:30 Czy to znaczy, że będą montować kierownicę z lewej strony? Kedyś z ciekawości szukałem takiego, ale dosyć szybko się poddałem. Ja tam się cieszę. Fakt, teraz mnie nie stać, ale przynajmniej mam większą motywację do pracy. Link Zgłoś
pocalujta_wujta Re: Caterham w Polsce 15.05.09, 16:26 tak tylko ze Catheram ma silnik z przodu. Dla kogos kto jezdzi wyczynowo i wie co sie dzieje na zakretach to jest oczyiste ze przenoszenie masy (ja to nazywam "rzucaniem masy") ze stony na stone i z osi na os jest jest krytycznym problemem ciezkim do przewlacznia sprezynami, amortyzatorami i "anti-sway bar". Catheram to sietny samochod ale ma lepiej skonstruowanego konkurenta czyli Ariel Atom o silniku blizszym srodka ciezkosci i stosunkowo niskiej "inercji polarnej" czyli lepiej sie zachowujacemu na zakretach. Link Zgłoś
Gość: matttt Re: Caterham w Polsce IP: *.toya.net.pl 28.05.09, 22:38 wątpie żeby ariel atom to był konkurent dla caterhama, to zupełnie inna liga atom to samochód ZUPEŁNIE nie praktyczny, bez karoserii i ma dużo większą moc niż caterham Link Zgłoś