Gość: Michal
IP: *.telia.com
11.12.03, 17:27
O 17oo w teleexpresie pokazano test ;
Kto bedzie pierwszy? oczywiscie na pierwszych 200m.
Faktycznie Ferrari w wersji Formula 1 za kierownica Schumacher a obok Euro-
Fighter za spakiem z pilotem bojowym.
W pierwszych kikudziesieciu metrach prowadzil---------Schumacher ale pozniej
jak wcisnal booster Euro-Fighter to sie tylko zakurzylo i odrazu bardzo ostro
do gory.
Historia tych testow sie ciagle powtarza.W roku 1979 scigal sie Vigen z
Saabem 900 turbo API system tez na poierwszych metrach byl lepszy Saaab ale
pozniej to sie tylkko kurzylo.
Pzdr.Michal