Dodaj do ulubionych

Prawda ze fajny test euro-fighter przeciwko Ferrai

IP: *.telia.com 11.12.03, 17:27
O 17oo w teleexpresie pokazano test ;
Kto bedzie pierwszy? oczywiscie na pierwszych 200m.
Faktycznie Ferrari w wersji Formula 1 za kierownica Schumacher a obok Euro-
Fighter za spakiem z pilotem bojowym.
W pierwszych kikudziesieciu metrach prowadzil---------Schumacher ale pozniej
jak wcisnal booster Euro-Fighter to sie tylko zakurzylo i odrazu bardzo ostro
do gory.
Historia tych testow sie ciagle powtarza.W roku 1979 scigal sie Vigen z
Saabem 900 turbo API system tez na poierwszych metrach byl lepszy Saaab ale
pozniej to sie tylkko kurzylo.
Pzdr.Michal
Obserwuj wątek
    • ak_1 Re: Prawda ze fajny test euro-fighter przeciwko F 11.12.03, 17:46
      Te porownanie odbylo sie o 10.30 rano i bylo transmitowane na rai uno. Wyscig
      odbywal sie na trzech dystansach 500, 1000, 1500m. Schumi wygral tylko na
      pierwszym i to zaledwie o kilka metrow.

      Pozdrawiam AdamK.
    • bigmaciek Re: Prawda ze fajny test euro-fighter przeciwko F 11.12.03, 17:52
      Test jest kompletnie bez sensu bo co on ma udowodnić? Kto jest mocniejszy czy
      lepszy? O wszystkim decyduje masa i jej stosunek do mocy a im krótszy dystans
      to wiadomo kto wygra. Zwykły skuterek 50cm będzie na światłach szybszy od
      niejednego samochodu na pierwszych 10-20m. Boeing 747 ma masę startową ponad
      120t ale osiąga predkość przelotową, nie mówiąc o dystansie o jakiej Ferrari
      może pomarzyć. Ale w sumie fajnie się oglądało:)
      • Gość: Zulu Re: Prawda ze fajny test euro-fighter przeciwko F IP: *.telia.com 11.12.03, 20:19
        i oto chodzilo reklama kupa gapiow napewno bilety no a pisania to bedzie ohoho.
        To jest zabawa.Pzdr.Zulu
    • producer Re: Prawda ze fajny test euro-fighter przeciwko F 11.12.03, 23:39
      z 10 lat temu F16 ścigał się z ZZR1100, wtedy najszybszym motorkiem świata.
      Było podobnie jak z F1, a pokazywano to w dzienniku. Heja!
    • Gość: robert Mistrzowie prostej? IP: *.acn.pl 12.12.03, 06:25
      • Gość: Kompressor Re: Mistrzowie prostej? IP: *.lodz.dialog.net.pl 12.12.03, 08:51
        no taaa..ty masz takich w pogardzie mistrzu zakretow, łukow, szutrow i
        ekstremalnych sytuacji...pfff

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka