Dodaj do ulubionych

F1: Nelson Piquet zwolniony z Renault

03.08.09, 18:48
Kubica do Renault? ;]
Obserwuj wątek
    • nevrick Więc Robert, już nie jest bezrobotny :) 03.08.09, 19:11
      Alonso - Kubica, wyczekiwany duet...no to zobaczymy
      • osman71 Robert ma ważny kontrakt! 03.08.09, 19:15
        j.w i poza tym cos mi się zdaje że Alonso ma być w ferrari???
      • mr.taddy Re: Więc Robert, już nie jest bezrobotny :) 03.08.09, 19:23
        taaaak,a kto to beztaleńcie zatrudni???
        • pierdoleagore1 Re: Więc Robert, już nie jest bezrobotny :) 03.08.09, 19:58
          mr.taddy napisał:

          > taaaak,a kto to beztaleńcie zatrudni???

          Jesteś głupi baran.
    • helghast F1: Nelson Piquet zwolniony z Renault 03.08.09, 19:16
      co wy caly czas pieprzycie o tym Alonso i Kubica w Renault wrozycie z fusow??
      jak bedzie jakis postep w tej sprawie wtedy mozna spekulowac tak samo jak mial
      do ferrari przejsc i innych zal
    • alicjalawendowa F1: Nelson Piquet zwolniony z Renault 03.08.09, 19:21
      wreszcie zrobił miejsce dla Roberta
    • pierdoleagore1 F1: Nelson Piquet zwolniony z Renault 03.08.09, 20:03
      Nelson Piquet jest po prostu cienki bolek.
      • zdzichudyrma Re: F1: Nelson Piquet zwolniony z Renault 03.08.09, 20:50
        dokładnie.
        myslał sobie ze F1 to piknik i zabawa. chyba tatko zapomniał mu powiedziec jakie
        pieniadze sa w formule zaangazowane.
        dziwne ze 2 lata przekiwał z takim podejsciem, chyba zeczywiscie 95% jego
        umiejetnosci to nazwisko...
    • orc_orc lewar jestes i tyle 03.08.09, 22:15
      powiedz stary ile razy lądowałeś na poboczu????
      • xvvvx cienisy 03.08.09, 23:17

        jeszcze tylko Williams powinien wywalić Nakajime i nie będzie juz kiepski kierowców
        Od zeszłego sezonu wiedziałem, że Piqe Nakajima i Burdais to cieniasy
    • wysokiktos wyborcza wyrzuca pracownika. on o szefie to kat 04.08.09, 00:46
      zdarzylo sie tak nie jeden raz lol ciekawe zreszta sa wypowiedzi tych ludzi. to
      calkiem spore studium psychologiczne lol
      bez odzewu

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka