nevrick Więc Robert, już nie jest bezrobotny :) 03.08.09, 19:11 Alonso - Kubica, wyczekiwany duet...no to zobaczymy Link Zgłoś
osman71 Robert ma ważny kontrakt! 03.08.09, 19:15 j.w i poza tym cos mi się zdaje że Alonso ma być w ferrari??? Link Zgłoś
mr.taddy Re: Więc Robert, już nie jest bezrobotny :) 03.08.09, 19:23 taaaak,a kto to beztaleńcie zatrudni??? Link Zgłoś
pierdoleagore1 Re: Więc Robert, już nie jest bezrobotny :) 03.08.09, 19:58 mr.taddy napisał: > taaaak,a kto to beztaleńcie zatrudni??? Jesteś głupi baran. Link Zgłoś
helghast F1: Nelson Piquet zwolniony z Renault 03.08.09, 19:16 co wy caly czas pieprzycie o tym Alonso i Kubica w Renault wrozycie z fusow?? jak bedzie jakis postep w tej sprawie wtedy mozna spekulowac tak samo jak mial do ferrari przejsc i innych zal Link Zgłoś
alicjalawendowa F1: Nelson Piquet zwolniony z Renault 03.08.09, 19:21 wreszcie zrobił miejsce dla Roberta Link Zgłoś
pierdoleagore1 F1: Nelson Piquet zwolniony z Renault 03.08.09, 20:03 Nelson Piquet jest po prostu cienki bolek. Link Zgłoś
zdzichudyrma Re: F1: Nelson Piquet zwolniony z Renault 03.08.09, 20:50 dokładnie. myslał sobie ze F1 to piknik i zabawa. chyba tatko zapomniał mu powiedziec jakie pieniadze sa w formule zaangazowane. dziwne ze 2 lata przekiwał z takim podejsciem, chyba zeczywiscie 95% jego umiejetnosci to nazwisko... Link Zgłoś
orc_orc lewar jestes i tyle 03.08.09, 22:15 powiedz stary ile razy lądowałeś na poboczu???? Link Zgłoś
xvvvx cienisy 03.08.09, 23:17 jeszcze tylko Williams powinien wywalić Nakajime i nie będzie juz kiepski kierowców Od zeszłego sezonu wiedziałem, że Piqe Nakajima i Burdais to cieniasy Link Zgłoś
wysokiktos wyborcza wyrzuca pracownika. on o szefie to kat 04.08.09, 00:46 zdarzylo sie tak nie jeden raz lol ciekawe zreszta sa wypowiedzi tych ludzi. to calkiem spore studium psychologiczne lol bez odzewu Link Zgłoś