poznanianka78
29.04.10, 12:31
Mam dość mieszkania w domu. Mam wrażenie, ze to niekończące się sprzątanie i
płacenie rachunków. Już od kilku lat nie byłam na wakacjach...bo cały czas coś
potrzeba kupić do domu ( lub są jakieś awarie). Dzisiaj mam totalny
kryzys....mam dość tego cholernego domu....marzę o mieszkanku. Do tego tylko
ja sprzątam. Nikt mi nie pomaga mimo, że również pracuje zawodowo. Płakać mi
się chce. Jak jest u Was? Jakie są minusy mieszkania w domu lub mieszkaniu?
Czy dzielicie się obowiązkami? Jestem zrozpaczona i zła i bliska sprzedaży
źródła mojej wściekłości czyli domu. wrrrrrrrr