Dodaj do ulubionych

domowy chlebek

09.12.10, 14:16
Kupujecie chleb czy pieczecie swój domowy? Czy się opłaca robić swój czy strata czasu i pieniędzy?
Obserwuj wątek
    • astrum-on-line Re: domowy chlebek 09.12.10, 14:34
      Moim zdaniem nie da się prosto odpowiedzieć na pytanie czy opłaca się czy nie. Jeżeli patrzysz tylko na cenę jakiegoś chleba w sklepie, to pewnie się nie opłaca. Jeżeli zależy ci na smacznym chlebie, to warto popróbować.
    • gladys_g Re: domowy chlebek 09.12.10, 14:39
      Robię swój. Opłaca się o tyle, że wiem, z czego się składa, a ja to bardzo lubię. Do tego mam kilka przepisów 'utylizacyjnych' i do ciasta na chleb czasem dodaję pieczone ziemniaki, jak mi zostały z poprzedniego dnia czy jakieś walające się po kuchni pół cebuli, które inaczej by się zeschło i bym wyrzuciła wink
      No i w mojej okolicy po dobry chleb ludzie stoją w b. długich kolejkach - a ja już nie muszę smile

      Aha - więc wiem, że w moim chlebie nie ma cukru, słodu, karmelu czy mleka w proszku. Za to jest taka mąka, jakiej chcę i taki olej jaki lubię.
    • rudyocicat Re: domowy chlebek 09.12.10, 14:49
      mój m robi ten pracowniawypiekow.blogspot.com/2009/10/pszenny-chleb-z-chrupiaca-skorka.html

      wyrabia wieczorem, rano wrzuca do piekarnika

      koszt to ok. 60-70 gr plus prąd.... jest smaczny i bez porównania do pszennego kupnego... pracujemy nad chlebem na zakwasie ale jakoś słabo wychodzi, ten jest łatwy....
    • poziomka001 Re: domowy chlebek 09.12.10, 14:57

      Piekę w domu. Finansowo się pewnie zupełnie nie opłaca (nie liczyłam, ale mąka, prąd, gaz, drożdże w cenach detalicznych), jednak miałam już tak dość jedzenia sklepowej waty z niewiadomo czym w środku, że kupiłam sobie maszynę i piekę. Jak mam więcej czasu to w piekarniku. Maszyna ma jednak tę przewagę, że wrzucasz składniki, włączasz i zapominasz. Przypominasz sobie jak po domu roznosi się zapach jak z piekarni smile

      Jedna rzecz jest istotna, domowego chleba zjadasz mniej (oczywiście trzeba się umieć powstrzymać bo jest pyszny), bo jest o wiele bardziej treściwy niż te nadmuchane do granic niemożliwości waciaki z piekarni. Wiesz co jest w środku, więc zdrowszy. Nie wysycha w mgnieniu oka jak ten ze sklepu, spokojnie 3 dni jest świeży.
      • johana75 Re: domowy chlebek 09.12.10, 15:23
        Ja piekę od ponad roku swój chleb na zakwasie. Przeważnie sa to razowce ale i mieszany, do tego bułki i chałki wszystko tylko i wyłącznie na zakwasie. Bo proste to jak drut i mało pracochłonne (oprócz chałki ).
        Jesli liczyć cenę dobrego razowca u nas to jest to koszt ok 5 zł bez ziaren z ziarnami nawet 8 zł.(cena za półkilowy bochenek)
        Ja kupuje mąkę razową za 3,50zł oczyszczoną żytnią 1,7-2,2 zł. więc na pewno opłacalności dużej nie ma, ale nie smakuje mi watowaty( jeśli piszemy o tym najtańszym chlebie ze sklepu)
        Poza tym razowca zjem 2 kromki i jestem najedzona*no i zdrowo.
        Daje czasami miód , czasami cebulkę rózne ziarna.
        A tu przykłady:

        https://fotoforum.gazeta.pl/photo/1/lj/kc/mqws/ZmIrBf58VAFLvYSLSB.jpg
        fotoforum.gazeta.pl/zdjecie/2172963,2,66,Zytni-razowiec-na-zakwasie.html" border="0" alt="https://fotoforum.gazeta.pl/zdjecie/2172963,2,66,Zytni-razowiec-na-zakwasie.html">
        https://fotoforum.gazeta.pl/photo/1/lj/kc/mqws/MdrGNQwTyLqyrzJeUB.jpg
        https://fotoforum.gazeta.pl/photo/1/lj/kc/mqws/cVWBaDod3wMSQ7C1wB.jpg
            • re_ni73 Re: domowy chlebek 10.12.10, 08:35
              Johano poratuj odpowiedzią.Przymierzam się do chleba na zakwasie tylko u nas mąka żytnia zurkowa jest.Może być taka?Ewentualnie zostaje mi poszukać młyna,tylko zostaje kupić odpowiedni typ mąki.Tylko szkoda mi kupować nie wiadomo ile kilo na raz gdyż moge być oporna na chleb na zakwasie w sensie umiejętności.
              • johana75 Re: domowy chlebek 10.12.10, 11:02
                re_ni73 napisała:

                > Johano poratuj odpowiedzią.Przymierzam się do chleba na zakwasie tylko u nas mą
                > ka żytnia zurkowa jest.Może być taka?Ewentualnie zostaje mi poszukać młyna,tylk
                > o zostaje kupić odpowiedni typ mąki.Tylko szkoda mi kupować nie wiadomo ile kil
                > o na raz gdyż moge być oporna na chleb na zakwasie w sensie umiejętności.

                Ależ oczywiście możesz piec z maki żurkowej! Sama ją kupuje jak brakuje na półkach normalnej 1850, u mnie maka żurkowa to też typ. 1850 tylko drobniej zrobiona od tej normalnej żytniej. Chleb nie ma żadnego posmaku żurku (rozbawił mnie ten wpis ;P)

                Ja kupiłam raz make z młyna 20 kg. bo była po 1 zł. ale niestety po ok 6 tyg. zaległy mi sie tam mączniaki sad musiałam wyrzucić...Nie mam pojęcia dlaczego, a młynarz mówił ze wytrzyma ok 4 miesięcy!
                Z tej strony nauczyłam się piec:
                www.chleb.info.pl/index.php?id=123
                Wszystko masz na jednej stronie, bardzo dokładnie opisane tak że na pewno zrozumiesz.
                Mój pierwszy zakwas pochodził z piekarni wyglądał jak zakwas na żurek wink
    • marta.uparta Re: domowy chlebek 10.12.10, 01:10
      od jakiś trzech miesięcy nie kupiłam nawet jednej bułki, tak wciągnęło mnie pieczenie chleba w domu. Piekę głównie żytni na zakwasie, czasem bułkę wrocławską albo inne drożdżowe pieczywo, ale przede wszystkim na zakwasie. Przepisy biorę z cytowanej już w tym wątku "Pracowni wypieków" (prawdziwa kopalnia przepisów).
      Piekę dośc krótko, ale wydaje mi się, że się opłaca: przede wszystkim dla zdrowia, bo jemy pyszny domowy i zdrowy chleb, ale finansowo też chyba. Ostatni rachunek za prąd (b. się go bałam) był o 30 złotych wyższy niż poprzedni. Oznacza to, że miesięcznie pieczenie chleba to jakieś 15 złotych. Piekę co drugi dzień czyli prosty rachunek: pieczenie chleba kosztuje złotówkę. Mąka żytnia typ 720 (zużywam jej ok kilograma na dwa bochenki) kosztuje 1,37, nawet po zaokrągleniu to jest 2,50 za chleba na dwa dni. Nie wiem czy w sklepie kupię dwa bochenki pieczywa za 2,50, chyba że jakiś podły z supermarketu. Oczywiście często wzbogacam chleb jakimiś ziarnami albo używam droższych mąk, ale to i tak suma sumarum taniej niż pieczywo z piekarni.
      • johana75 Re: domowy chlebek 10.12.10, 11:05
        Mąka żytnia typ 720 (
        > zużywam jej ok kilograma na dwa bochenki) kosztuje 1,37, nawet po zaokrągleniu
        > to jest 2,50 za chleba na dwa dni. Nie wiem czy w sklepie kupię dwa bochenki pi
        > eczywa za 2,50, chyba że jakiś podły z supermarketu. Oczywiście często wzbogaca
        > m chleb jakimiś ziarnami albo używam droższych mąk, ale to i tak suma sumarum t
        > aniej niż pieczywo z piekarni.
        Masz tanią makę smile Ja piekę chleb zawsze na 2 taryfie wychodzi trochę taniej, ale makę mam droższą, jednak i tak taniej niż w piekarni.
      • magdalena.78 Re: domowy chlebek 13.12.10, 23:19
        Johana, napisz mi pls kilka rzeczy.
        1. wrzucasz kostki lodu do rozgrzanego piekarnika? czy tylko to jest gwarancją chrupiącej skórki?;
        2. jak to jest z garnkiem rzymskim - ponoć wkłada się go do zimnego piekarnika - jak wtedy z temparaturą, czasem pieczenia?;
        3. robiłaś chleb na samym zakwasie, bez drożdży? czy wtedy trzeba dodać więcej zakwasu?
        • johana75 Re: domowy chlebek 14.12.10, 18:55
          1. Nigdy tego nie robiłam, pryskałam do piekarnika zraszaczem do kwiatów, ale ostatnio i tego nie robie, skórka jest chrupiąca, dopóki nie schowasz chleba do woreczka.
          2. tak garnek rzymski wkładam to zimego piekarnika (namoczony) mierze czas od momentu nagrzania piekarnika (trzeba popróbować) potem odkrywam aby skórka się zarumieniła, ale nie powiem ci po jakim czasie. pieke na oko wink
          3. tak bez drożdży,robie na zakwasie 3 fazowym tutaj znajdziesz wszystko o zakwasie, stąd się uczyłam po zobaczeniu tych pięknych chlebków w galerii nie mogłam nie zacząć piec chleba:
          www.chleb.info.pl/zakwas-porady-praktyczne
          niestety troche trzeba poczytac bo na początku to tez była dla mnie czarna magia.
          jak poczytasz tam o zakwasie i bedziesz miała pytania to pytaj.
          • johana75 ps. 14.12.10, 19:03
            Ten pieczony w garnku rzymskim jest z tego przepisu i ten nie wymaga zakwasu 3-stopniowego(tego wymagaja chleby razowe)
    • atrapcia Re: domowy chlebek 12.12.10, 12:40
      Czasem piekę jak znajdę czas. Liczyłam czy się opłaca i wyszło: 2 chlebki z kilograma mąki = mąka około 90gr w Lidlu czy Biedronce, drożdże 50gr (kostka 1zł - starcza na 4 chleby), energia na 1 chleb (piekę w prodiżu po 1 chlebie) wychodzi około 60-70gr (mierzyłam watomierzem). Wystarczy policzyć, że 1 chleb = 45gr+25gr+60gr = 1,30 (wody i przypraw nie liczę). I wiem co jem a chleb jest fantastyczny wink
      Nieco inaczej to wygląda w przypadku chleba na zakwasie, ten mi jednak nie wychodzi bo brak mi systematyczności w dbaniu o zakwas i notorycznie go zagładzam wink
      • johana75 Re: johana 75 14.12.10, 19:08
        alfa36 napisała:

        > Gdzie można znaleźc Twoje przepisy na chleb i bułki?

        Pieke z przepisów Mirabelki
        Chleb z garnka rzymskiego był z tego przepisu:
        www.chleb.info.pl/moje-chleby-receptury/pieczywo-na-zakwasie/pieczywo-mieszane/jasny-o-kieleckich-korzeniach

        https://fotoforum.gazeta.pl/photo/1/lj/kc/mqws/wM8Iqj14RyFZdGUAdA.jpg

        A te bułki z przepisu na chałkę:
        www.chleb.info.pl/moje-chleby-receptury/pieczywo-na-zakwasie/ciasta-na-zakwasie/chalka-na-zakwasie
        Casami modyfikuje przepis zamieniając maki, daje jakąś cześc orkiszowej.
    • sokomaniak Re: domowy chlebek 17.12.10, 16:27
      Nie strata ani czasu ani pieniędzy.

      Idź do Biedronki i przeczytaj z czego składa się chleb za złotówkę czy dwie. Pewnie nie wiesz do czego służy połowa składników. Oszczędzisz dziś, wydasz jutro na lekarza, dietetyka czy alergologa.

      Mój chleb (razowy na zakwasie) składa się z mąki, wody i ewentualnie nasion. Co prawda poświęcam na to trochę czasu ale wiem co jem i że jest to dla mnie zdrowe. nie chodzi bowiem o zapchanie żołądka tylko o dostarczeniu organizmowi tego co potrzebuje.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka