mrowka_r
03.06.12, 16:31
Drogie Forumowiczki,
zabrałam się dzisiaj do przeglądu zawartości szafek kuchennych.
Okazało się, że mam sporo mąki ziemniaczanej - prawie 1,5 kg.
Zupełnie nie wiem jak ją wykorzystać?
Podobnie z sprawa wygląda z mąką kukurydzianą i sucharkami.
Jeśli macie jakieś pomysły podzielcie się nimi, proszę!