Witajcie,
Orientuje się ktoś może jakie obecnie są abonamenty bez telefonu i która sieć oferuje najkorzystniejsze warunki? Ciężko połapać się w tych sztuczkach jakie oferują i jak próbują naciągać.
np w Play bardzo się pogorszylo. kiedys umowa była na rok teraz jest na 1.5
Chciałabym mieć tani abonament bez telefonu, nie potrzebuję internetu i innych bajerów.
Doradzi ktoś?
