Witajcie,
oglądaliście wczoraj wieczorem "wiem co jem"? był ciekawy odcinek o kupowaniu w marketach, o rabatach, promocjach o produktach pod marką własną oraz oszczędzaniu.
Może wiele nowych wiadomości nie wniósł jeśli ktoś już trochę po świecie chodzi i choć przez chwilę oszczędzać musiał, ale fajna powtórka. Ale jedna ciekawa informacja tam była, mianowicie ile procent naszych dochodów idzie na żywność, otóż jeśli dobrze zapamiętałam to 24%. Niemcy wydają tylko 11% a Brytyjczycy 10% (jeśli dobrze pamiętam). Jawna niesprawiedliwość, sporo mniejsze są dochody w PL, a większe wydatki

Muszę zrobić przegląd moich zapisków i sprawdzić jaki procent u mnie idzie na jedzenie.