Gość: Jahoo IP: *.dynamic.chello.pl 27.05.12, 14:08 Wyjazd 1-2 lipiec . 8-12 osób . Jakie atrakcje w okolicy . Proszę o info . Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Jahoo Re: Szukam apartamentów - Omis . IP: *.dynamic.chello.pl 29.05.12, 20:12 Pomóżcie ludzie . Nikt nie był w Omis ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sava Re: Szukam apartamentów - Omis . IP: *.e-wro.net.pl 30.05.12, 07:24 Apartamenty przy hotelu w Ruskamen. 7 km od Omisa. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ola Re: Szukam apartamentów - Omis . IP: *.adsl.inetia.pl 30.05.12, 14:29 Witam, apartamenty znajdziesz np w adrialin.pl - ja u nich rezerwowałam apartament w Omis, Omis to miałe miasteczko ze starym miastem w wersji mini i warownią na skałach pomiędzy, którymi jest malowniczo położona rzeka, plaża piaszczysto-żwirowa, poza centrum plaże żwirowe, mnie się tam bardzo podobało, jest to fajne miejsce jako baza wypadowa do zwiedzania: Split, Dubrownik, Trogir itp. W Restauracjach maja menu w języku polskim. Lokalne biura mają kilka fajnych wycieczek np. na Kornati, rafting itp. Ceny porównywalne do reszty Chorwacji, jedyny parking bezpłatny przy starym mieście jest za tunelem. pozdrawiam i życze udanego pobytu. Odpowiedz Link Zgłoś
katja_24 Re: Szukam apartamentów - Omis . 30.05.12, 17:24 Ja Ci moge dac namiar na apartmany w Duce, ok 2km do centrum Omisza. Tyle, ze ta pani ma tylko dwa, jeden chyba na 6-7 osob a drugi na dwie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jahoo Katja_24 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 31.05.12, 11:53 Jeśli możesz to prześlij mi te namiary na januszaneta@onet.pl . Pozdrawiam . Odpowiedz Link Zgłoś