Dodaj do ulubionych

Biuro Podróży GANDALFTRAVEL

IP: *.lodz.dialog.net.pl 26.07.04, 21:16
Czy był ktos z tym biurem w Chorwacji w Makarsce i wrócił bezpiecznie??
Napiszcie jak byly jakies problemy , ale jak bylo wszystko OK to tez
napiszcie:)
Obserwuj wątek
    • Gość: Anna Re: Biuro Podróży GANDALFTRAVEL IP: *.lodz.dialog.net.pl 27.07.04, 10:11
      Ja też poprosze o info na temat Gandalf Travel czy mozna im zaufac jesli chodzi
      o organizacje i czy waruki sa takie jakie przedstawiaja w swojej ofercie??

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka