Gość: JAROSLAW IP: *.lodz.dialog.net.pl 26.07.04, 21:16 Czy był ktos z tym biurem w Chorwacji w Makarsce i wrócił bezpiecznie?? Napiszcie jak byly jakies problemy , ale jak bylo wszystko OK to tez napiszcie:) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Anna Re: Biuro Podróży GANDALFTRAVEL IP: *.lodz.dialog.net.pl 27.07.04, 10:11 Ja też poprosze o info na temat Gandalf Travel czy mozna im zaufac jesli chodzi o organizacje i czy waruki sa takie jakie przedstawiaja w swojej ofercie?? Odpowiedz Link Zgłoś