malini 06.05.03, 09:58 Tegoroczna wyprawa w okolice Zakopanego dała nam duuużo do myślenia w kwestii potrzeby odpoczynku po drodzie do Dubrownika.Zastanawialiśmy się nad nocowaniem na Słowacji? Macie jakieś doświadczenia :) ?? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: an Re: Gdzie sypiacie po drodze do Dubrownika? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.05.03, 11:16 Wystarczy więcej niz jeden kierowca i bez problemu dojeżdżacie do dubrownika Odpowiedz Link Zgłoś
kicur Re: Gdzie sypiacie po drodze do Dubrownika? 07.05.03, 11:27 malini napisała: > Tegoroczna wyprawa w okolice Zakopanego dała nam duuużo do myślenia w kwestii > potrzeby odpoczynku po drodzie do Dubrownika.Zastanawialiśmy się nad > nocowaniem na Słowacji? Macie jakieś doświadczenia :) ?? Ja osobiście nie sypiam, nie odczuwam potrzeby - kiedyś się tylko zdrzemnąłem w autku jak do Czarnogóry przez BiH jechałem. Ale z tego co wiem to sypiają m.in. w Słowenii lub HR (po drodze), no a jeśli jedziesz nie z południa Polski (jak ja) tylko z dalszej odległości - no to faktycznie czasami turyści sypiają w Czechach lub na Słowacji. Pozdrawiam! Odpowiedz Link Zgłoś
malini Re: Gdzie sypiacie po drodze do Dubrownika? 08.05.03, 10:21 No właśnie - zanim dotrę do granicy RP-już mam popołudnie...Mamy więcej kierowców,ale są bardzo empatyczni, tj. męczą się samym siedzeniem hiehiehie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Emzet20 Re: Gdzie sypiacie po drodze do Dubrownika? IP: *.bremultibank.com.pl 08.05.03, 12:20 W zeszłym roku byliśmy w Rozgoznicy, ale ze względu na podróżowanie z dwójką dzieci i wyjazd z Łodzi w okolicach godz 16.00, nocowaliśmy dwukrotnie. Miejsca rezerwowałam wcześniej przez Internet. Pierwszy nocleg odbyliśmy w Bratysławie - w niedrogim i przyjemnym motelu na obrzeżah miasta, drugi - już w Chorwacji, tuż przed Plitvicami (chcieliśmy po drodze obejrzeć wodospady). W tym roku wybieramy się w okolice Dubrovnika i myślę, że zeszłoroczną trasę powtórzymy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mraw Re: Gdzie sypiacie po drodze do Dubrownika? IP: *.ists.pl 08.05.03, 16:42 Gość portalu: Emzet20 napisał(a): drugi nocleg odbyliśmy - już w Chorwacji, > tuż przed Plitvicami (chcieliśmy po drodze obejrzeć wodospady). ................ Czy możesz coś więcej o tym noclegu napisać? Gdzie, za ile, może adres internetowy.... z góry dzięki :) mrawcia Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Emzet20 Re: Gdzie sypiacie po drodze do Dubrownika? IP: *.bremultibank.com.pl 13.05.03, 15:00 www.np-plitvicka-jezera.hr/?visit=4.2 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bah7 Re: Gdzie sypiacie po drodze do Dubrownika ?... IP: 195.117.159.* 08.05.03, 12:48 Witaj Malinko ! Bratysława : forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=201&w=2688109&a=2768306 Potem SLO... bah7 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: and Re: Gdzie sypiacie po drodze do Dubrownika? IP: *.magma-net.pl 10.05.03, 00:56 Dla jadacych wariantem Czesko/Słowacko/Węgierskim polecam hotel w sypmatycznym miasteczku Modra, ok 25 km na północ od Bratysławy. Zresztą jest to winiarskie centrum Słowacji:-))). W ubiegłym roku, za nocleg w odremontowanych i czystych pokojach ( dwójka z łazienką ) płaciliśmy 300 Sk od osoby . I można zaparkować na zamykanym, wewnętrznym podwórzu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bafra Re: Gdzie sypiacie po drodze do Dubrownika? IP: *.uznam.net.pl 10.05.03, 09:34 W Modrej jest kilka hoteli,który masz na myśli? Ponieważ wiem ,że nie wszystkie są takie tanie.Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: and Re: Gdzie sypiacie po drodze do Dubrownika? IP: *.magma-net.pl 10.05.03, 09:43 Hotel nazywa się po prostu Modra, a znajduje się tuż przy bramie będącej symbolem miasteczka - czyli na końcu ichniego ryneczku. Nie należy zwracać uwagi na posthusakowski wygląd zewnetrzny :-))) pzdr Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bah7 Re: Gdzie sypiacie po drodze do Dubrownika ?... IP: ProteriansZgNet:* 10.05.03, 12:47 Masz rację - ciekawe miasteczko i okolice... www.hotelmodra.sk/english.htm Pozdrawiam bah7 Odpowiedz Link Zgłoś
sasky7 Re: Gdzie sypiacie -do baha 11.05.03, 19:24 Wątpliwy masz gust albo zapomniałeś dopisać :-( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bah7 Re: Gdzie sypiacie... IP: ProteriansZgNet:* 11.05.03, 22:05 Niestety, nie nocuję już w namiocie na kempingu, a wnętrza hoteliku wyglądają całkiem sympatycznie. Potwierdził to zresztą And... Natomiast miasteczko jest - jak dla mnie - ciekawe, choć Tobie się nie spodobało... Przewodnik nazwał je nawet "Perłą Małych Karpat"... Ma ono tylko : mury miejskie z basztą, kilka kościołów różnych wyznań, muzeum i słynie z majoliki... A wieczorem trochę miejscowego, niezłego wina... :) www.modra.sk/ I niedaleko : całkowicie otoczające miasteczko winnice na zboczach Małych Karpat, zamek Ćerveny Kameń z basztami podobno projektu samego Albrechta Durera... bah7 Odpowiedz Link Zgłoś
sasky7 Re: Gdzie sypiacie... 12.05.03, 23:42 Gość portalu: bah7 napisał(a): > Niestety, nie nocuję już w namiocie na kempingu popieram , a wnętrza hoteliku wyglądają > całkiem sympatycznie w przeciwieństwie do zewnętrza, ale nie wszystko złoto co się świeci.. . Potwierdził to zresztą And... brak potwierdzenia > Natomiast miasteczko jest - jak dla mnie - ciekawe, choć Tobie się nie > spodobało... podtekst dotyczył budynku hotelowego a nie miasteczka Przewodnik nazwał je nawet "Perłą Małych Karpat"... przewodnik ma rację > Ma ono tylko : mury miejskie z basztą, kilka kościołów różnych wyznań, muzeum i > > słynie z majoliki... A wieczorem trochę miejscowego, niezłego wina... :) koniecznie > www.modra.sk/ > I niedaleko : całkowicie otoczające miasteczko winnice na zboczach Małych > Karpat, zamek Ćerveny Kameń z basztami podobno projektu samego Albrechta > Durera... mam nadzieję,że zamek wyszedł mu lepiej niż obrazy:-] > > bah7 też pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bah7 Re: Gdzie sypiacie... IP: 213.192.80.* 13.05.03, 09:36 Choć to nie Bojnice, zamek wyszedł całkiem nieźle : www.muzeum.sk/muzeum/mck_snm.htm Ale to znów kwestia gustu... :) Pozdrawiam bah7 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bah7 Re: Kicur !!! IP: ProteriansZgNet:* 13.05.03, 21:57 Widziałem Twoje pytania. Bardzo chętnie już dawno bym Ci odpowiedział, ale nie mam więcej aktualnych info o przekraczaniu granic Serbii i Macedonii... Dowiedz się też, czy ta przepustka, która ma moc miesięcznej wizy, nie pozwala przypadkiem na powrót przez Serbię... Pozdrawiam bah7 Odpowiedz Link Zgłoś
malini Bah-słońce moich oczu :))) 12.05.03, 11:01 zamiast pytać o cokolwiek na forum, powinnam cię sobie zabrać na wakacje :** CMOOK! Zrobiliście tu taką reklamę Mory,że teraz cała RP pojedzie do Dubrownika przez hotel Mora..To ja już uczę psa udawać poduszkę,bo chyba nas czeka nocleg w krzaczorach.Ale i tak super,że ktoś zna takie szczegóły jak cena i stronka www. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tg Re: Gdzie sypiacie po drodze do Dubrownika? IP: *.icpnet.pl 02.06.03, 18:16 Przez dwa ostatnie lata jechałem trasą przez Słowację i Węgry. Śpimy zawsze na Węgrzech w Szombateley (pensjonat ze śniadaniem). Jadąc do Dubrownika zrobiliśmy sobie drugi nocleg w miejscowości Marina na magistrali adriatyckiej (niedaleko Splitu). Tak więc trzeciego dnia podróży, bez pośpiechu dojechaliśmy w okolice Dubrownika mając prawie cały dzień na szukanie apartamentu. Polecam Slano 38 km przed Dubrownikiem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ryszard Re: Gdzie sypiacie po drodze do Dubrownika? IP: *.pul.tke.pl 02.06.03, 21:33 Czy tam mozna spedzic urlop na 2 tygodnie. MOze jakieś dobre namiary i rady. Dziekuje Ryszard Winiarski ryswinia@poczta.onet.pl Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marek Re: Gdzie sypiacie po drodze do Dubrownika? IP: 62.181.161.* 02.06.03, 22:10 jeżdzę z gdańska. przy odrobinie samozaparcia trasę na makarską robię w dwa dni. nocleg w czechach w Mikołowie na kampingu przy zalewie. potem ostra ale przepisowa jazda przez austrie i słowenię i wieczorem jesteś na makarskiej. mozna dodatkowo zrobic sobie dodatkowy noclek w okolicach plitwic więcej informacji jeżeli to kogos interesuje to napiszcie na marek.lisowski@remontowa.com.pl Odpowiedz Link Zgłoś