Dodaj do ulubionych

Poszukujemy niani

08.09.08, 20:34
Poszukujemy osoby z doswiadczeniem w opiece nad malym dzieckiem (rok, poltora).
Niepalacej, dostepnej od polowy wrzesnia
Praca w pelnym wymiarze godzin (od 8 do 17)
Praca przy ul. Wilanowskiej.

Zapraszam na poczte gazetowa dc22(at)gazeta.pl
Obserwuj wątek
    • dc22 up 14.10.08, 20:44

    • dc22 Re: Poszukujemy niani 04.02.09, 21:12
      no to znów wracamy do tematu :(

      szukamy niani dla 18miesiecznego szkraba na trzy razy w tygodniu po 4-5 godzin.
      szczegoly do ustalenia, jestesmy w tej kwestii elastyczni.
      wymagamy niani niepalącej i lojalnej.
      w obowiązkach jedynie opieka, zabawa z dzieckiem. mamy psa (przyjazna labradorka).

      zapraszam do kontaktu na maila gazetowego
      • ewgal Re: Poszukujemy niani 05.02.09, 14:37
        Dzień dobry,
        Jestem zainteresowana Państwa ogłoszeniem.
        Mam pytania: w jakich godzinach praca ( w przybliżeniu)i od kiedy?
        dokładniejsze określenie miejsca pracy.
        • martucha74 Do: ewgal 08.02.09, 20:36
          Witam,
          jeśli nadal jest pani zainteresowana pracą, proszę o pilny kontakt
          martucha74@gazeta.pl Szukam niani, mieszkam w Józefosławiu.

    • dc22 NOWE POSZUKIWANIA :) od już... 27.02.09, 10:01
      Zaczynamy raz jeszcze. Może tym razem więcej szczęścia mieć będziemy bo
      szukamy niani na pełen etat.
      Praca od 7 do 17:30 od poniedziałku do piątku.


      Zapraszamy do spotkania się, może możemy sobie wzajemnie pomóc? :)
      • dc22 Re: NOWE POSZUKIWANIA czyli ręce opadają... :( 24.06.09, 09:33
        trochę mi już ręce opadają i przyznaję, że zaczynam nieco czuć się
        zagubiona w relacjach rodzic - niania...
        jak to jest, że nianie deklarują się na dłuższy czas a potem okazuje się
        że urlop, studia, praca zawodowa... jak mam to wytłumaczyć swojemu
        dziecku, które właśnie swoją nianię pokochało?
        ja rozumiem, że to nie jest praca "na wieki wieków", dlatego jasno
        komunikuję to na początku i prosze o niezwodzenie...

        w zamian dostaję... nowe poszukiwania niani :(

        ale do rzeczy :)

        popytajcie prosze znajomych, sasiadów - złości mnie czasem moja naiwnośc,
        ale nadal wierzę w bezinteresowną pomoc innych w trudnej sytuacji i
        frazesy typu "rzucone dobro zawsze wraca" :))))

        Szukamy opiekunki dla dwuletniego synka - praca od 01.08 lub 01.09.
        Godziny pracy: poniedziałek - piątek od 7 do 17:30.
        Do obowiązków naszej niani należeć będzie tylko opieka nad synkiem -
        zabawa i spacery.
        Mieszkamy w Józefosławiu, tuż przed wjazdem na osiedle - przystanek
        Rojbus.
        Zapraszamy do spotkania się - może możemy sobie wzajemnie pomóc? :)

        Kontakt na maila gazetowego, albo nr tel 0691 110 842 - poproszę o smsa to
        oddzwonie :)
    • lolarg Re: Poszukujemy niani 25.06.09, 12:34
      Witam ,
      bardzo gorąco polecam panią Janinę jako opiekunkę waszego dziecka.
      Jest to Pani, która przez wiele lat pilnowała dziecka na osiedlu
      Przylesie w Józefosławiu. Obecnie kończy opiekę nad chłopcem, który
      od września idzie do przedszkola. W 100 % gwaratuję wam,że ta
      Pani spełni wszystkie wasze oczekiwania.
      Podaję numer bezpośrednio do Pani Janeczki 506 56 22 46.
      Proszę dzwonić raczej popołudniami.
      Pani Janina udzieli odpowiedzi na wszystkie pytania.
      Dodam tylko, że każde dziecko, którym się opiekowała doprowadzała do
      momentu pójścia do przedszkola. Jest to bardzo odpowiedzialna i
      godna polecenia osoba.
      Pozdrawiam wszystkich zainteresowanych.



      opiekunka do dzieci - lolarg 22.06.09, 19:00
      • pysia1986 Re: Poszukujemy niani 30.06.09, 20:59
        Mam doświadczenie w opiece nad dziećmi w różnym wieku. Zaopiekuję
        się dzieciaczkiem w okresie wakacji od zaraz do końca września, od
        poniedziałku do piątku, weekendy do uzgodnienia.
        Mój numer 502 398 074 Iza
        • dc22 Re: Poszukujemy niani 01.07.09, 14:43
          nieaktualne :)
          musze przyznać, że widzę mały "ruch w interesie" nianiowym.
          zarówno pod kątek stawek, jak i mozliwości wyboru...

          liczę, że udalo nam się dobrze trafić. za zgloszenia dziękuję

          miłego dnia.
          • owrank Re: Poszukujemy niani 02.07.09, 10:25
            ja tez mam takie pozytywne wrażenie i mogę informacyjnie powiedzieć
            (bo wszyscy tego unikają :)) , że byłem nieco zaskoczony jak Pani z
            doświadczeniem, która miałaby dojeżdżać z odległości 30 km do opieki
            nad dziećmi w naszej okolicy powiedziała 5 zł z godzinę (50 zł
            dziennie).... nawet gdyby chciała zwrot za bilet kolejowy 150 zł to
            nadal wychodzi 1200 zl miesięcznie...
    • opiekunki_pomocdomowa123 Re: Poszukujemy niani 13.07.09, 14:48
      Witam, prowadze od niedewna firmę opiekunek i pomocy domowych, moze
      byliby państwo zainteresowani poszukaniem opikunki przezemnie,
      wystarczy podać swoje preferencje a ja poszukam i umowie panstwu np
      3 osoby ktore bylyby odpowiednie???
      serdecznie zapraszam do kontaktu, tomek 606520835
    • komonika01 Re: Poszukujemy niani 02.09.09, 21:37
      Akademia Mali Odkrywcy na Ursynowie zaprasza maluszki poniżej 4 roku
      życia do wspólnej zabawy od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-
      18.00.

      Wszelkie pytania prosimy kierować na adres:
      akademia@maliodkrywcy.waw.pl lub pod numer tel. 0 600 937 444

      Zapraszamy na naszą stronę internetową: www.maliodkrywcy.waw.pl

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka