Gość: Piotr
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
18.06.04, 12:33
wybieram się w sierpniu z Travel Time do apartamentów Katia Maria, cena była
dośc przystępna imiałam nadzieje , ze nie tylko ja się skuszę. /Moze już ktos
z was był widział, poleca, lub nie?
do 10 lipca moge zrezygnować... czy ktos moż zna te apartamanety?