Gość: Norbert IP: *.smsiarkowiec.pl 09.06.12, 15:10 Witam, czy ktoś był może w hotelu Aggelo? Proszę o Wasze opinie. pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
ohydny-troll Bachanalie i kanalie 09.06.12, 16:15 Greckie wlacze sanitarne zamnely hotel z koncem maja na czas nieokreslony z powodu trwajacych tam ciagle bachanaliow. Mieszkajacy tam turysci-kanalie stanowili zagrozenie zdrowia dla bogobojnych turystow z Katowic i okolic. Odpowiedz Link Zgłoś