Gość: marek
IP: 217.197.76.*
26.05.13, 08:44
Witam,
czy mogę prosić o opinię osoby, które były w tym hotelu czy jest to dobry wybór dla rodziny z kilkulatkiem? Wiem, że są piękne widoki, smaczne wyżywienie, niezłe baseny, gorsza plaża... ale nie wiem czy w sezonie są animacje/zajęcia dla dzieci? Jest boisko? klub gier? Dużo dzieciaków tam jest w sezonie? Z góry dziękuję za wszelkie informacje. Pozdrawiam