IP: *.mi.gov.pl 02.03.05, 16:02
Czy ktoś może orientuje się , które z biur specjalizują się w wyjazdach
wypoczynkowych na Santorini, błagam o pomoc???????????//
Jeżeli ktoś był to proszę o wszelkie informacje na temat hotelu i oklic....
Obserwuj wątek
    • Gość: Gabi Re: Santorini IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.03.05, 16:51
      sprawdz nastepujace biura ecco holiday, atena travel, easy travel, open travel
      mozliwe, ze zapomnialam o jakims.
    • Gość: mk Re: Santorini IP: *.osp.org.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 13.06.05, 15:12
      Polecam biuro Easy Travel, jest tam wycieczka Kreta+ Santorini - super wyjazd !
      • Gość: Gość Re: Santorini IP: 217.153.32.* 20.06.05, 08:37
        Może kilka słów jak było i co warto zobaczyć , gdyż rozumiem , że jesteś po
        wspaniałym wypoczynku. Ta oferta pojawia się ponownie w drugiej połowie
        września , więc przydałoby się trochę szczegółów. Z góry dziękuję.
      • Gość: Maki Re: Santorini IP: 217.153.32.* 20.06.05, 08:41
        A może coś więcej o twoich wrażeniach z pobytu ? Dzięki za info.
        • Gość: Jola Re: Santorini IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.06.05, 12:48
          Będę w Chani Kalamaki. Planuję zobaczyc również Santorini.Napiszcie proszę
          na temat takiej wycieczki . Czy jest sens jechać na jeden dzień /jako wycieczka
          fakultatywna/. Zaznaczam że napewno nie wybiore się samodzielnie - zbyt mała
          jest moja znajomość języka angielskiego i zbyt małe doświadzcenie w
          samodzielnych podróżach.Raczej chciałabym jechać w formie zorganizowanej
          wycieczki. Będę wdzieczna za opinie tych co byli i coś doradzą.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka