Gość: Marcin IP: *.udn.pl 18.05.06, 21:47 Bardzo proszę wszystkich o opinie i ewentualne uwagi na temat tego hotelu na Krecie.Lecę tam w lipcu!!!Czy ktoś tam był???? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
renataj2 Re: hotel EVELIN 23.05.06, 11:43 czy masz na myśli evelyn beach? Bo ja tem lecę 14.06 Odpowiedz Link Zgłoś
renataj2 Re: hotel EVELIN 23.05.06, 11:46 myślisz o Evelyn Beach? jadę tam w czerwcu i też szukam kogoś kto juz tam był Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marcin Re: hotel EVELIN IP: *.udn.pl 24.05.06, 21:19 chyba tak, lecę tam z easy travel.odezwij się po powrocie !!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jozek Re: hotel EVELIN IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.05.06, 14:21 Marcinie - fajny hotel, rewelacyjnie polozony, czesc pokoi ma widok na morze, jedzonko ok, basen wspolny z innym hotelem i tyle. Pogoda murowana. J. Odpowiedz Link Zgłoś