Dodaj do ulubionych

hotel EVELIN

IP: *.udn.pl 18.05.06, 21:47
Bardzo proszę wszystkich o opinie i ewentualne uwagi na temat tego hotelu na
Krecie.Lecę tam w lipcu!!!Czy ktoś tam był????
Obserwuj wątek
    • renataj2 Re: hotel EVELIN 23.05.06, 11:43
      czy masz na myśli evelyn beach? Bo ja tem lecę 14.06
    • renataj2 Re: hotel EVELIN 23.05.06, 11:46
      myślisz o Evelyn Beach? jadę tam w czerwcu i też szukam kogoś kto juz tam był
      • Gość: marcin Re: hotel EVELIN IP: *.udn.pl 24.05.06, 21:19
        chyba tak, lecę tam z easy travel.odezwij się po powrocie !!!
    • Gość: Jozek Re: hotel EVELIN IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.05.06, 14:21
      Marcinie - fajny hotel, rewelacyjnie polozony, czesc pokoi ma widok na morze,
      jedzonko ok, basen wspolny z innym hotelem i tyle. Pogoda murowana.
      J.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka