07.04.07, 21:25
Mój Patryś urodził się w listopadzie 2004 roku. Pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • wiktoriaa Re: Patryk 17.04.07, 21:03
      dołaczam moj z marca 2005
      piękne imie prawda?? smilesmile

      pozdrówkaaa
      • aniado2 Re: Patryk 02.05.07, 21:52
        Imię bardzo piękne smile
        Mój Patryś urodził się w czerwcu 2006 roku
    • anka.76 Re: Patryk 30.06.07, 21:18
      A MÓJ 21 MARCA 2000

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka