25.01.08, 21:13
Mój synek ma tak na imię. Urodził się 14 września 2007. Czy jeszcze ktoś ma dziecię o takim imieniu? POzdrawiam
Obserwuj wątek
    • renik78 Re: Cyryl 27.01.08, 17:40
      Dorian.Tak ma na imie moj syn urodzony w listopadzie 2007.Ladne imie dla ladnego
      chlopczyka.Ciekawe czy ktos jeszcze nazwal tak swojego syna?Pozdrawiam.
    • renik78 Re: Cyryl 27.01.08, 17:47
      Ten Dorian to nie tu mial byc wpisany.Pomylilam sie.
      • lavia78 Re: Cyryl 31.12.08, 17:24
        witam, synek Cyrylek urodzony 09.09.2008smile
        jest jeszcze jeden na forum wrzesniówek 2008wink

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka