penellopa 25.01.08, 21:13 Mój synek ma tak na imię. Urodził się 14 września 2007. Czy jeszcze ktoś ma dziecię o takim imieniu? POzdrawiam Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
renik78 Re: Cyryl 27.01.08, 17:40 Dorian.Tak ma na imie moj syn urodzony w listopadzie 2007.Ladne imie dla ladnego chlopczyka.Ciekawe czy ktos jeszcze nazwal tak swojego syna?Pozdrawiam. Odpowiedz Link
renik78 Re: Cyryl 27.01.08, 17:47 Ten Dorian to nie tu mial byc wpisany.Pomylilam sie. Odpowiedz Link
lavia78 Re: Cyryl 31.12.08, 17:24 witam, synek Cyrylek urodzony 09.09.2008 jest jeszcze jeden na forum wrzesniówek 2008 Odpowiedz Link