Gość: qwer IP: *.zgora.dialog.net.pl 12.06.03, 12:21 playa de pals czy ktas tu byl Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: ada Re: playa de pals IP: 62.233.155.* 17.06.03, 18:10 Tak byłam w Playa de Pals. To śliczne, stare, położone na wzgórzu miasteczko. Uroku dodaje mu przepiękna egzotyczna roślinność i urokliwe sklepiki z ceramiką. Do plaży jest kilka kilometrów, ale to świetne miejsce wypadowe do najatrakcyjnieszych miejsc Katalonii. Spałam na campingu Cypsela (naprawdę super). Ada Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ika Re: playa de pals IP: *.crowley.pl 19.06.03, 19:43 Byliśmy 2 lata temu, samochodem. Siedzielismy tydzien w Platja de Pals. Samo Plas ciekawsze, Platya natomiast nad samym morzem choc wakacyjnie zatloczona, ale kawalki plazy bez klientow na glowie sie znajda. Rewelacyjne wybrzeże, duzo zwiedzania. Latwe wypady do Barcelony, morze swietne, warto sie powloczyc wzdluz brzegu - cudne male porty, miasteczka, zatoczki. Blisko do Cadaques (dom Salvadora Dali), Figueras (mueum Dalego). Z zakupow w okolicy swietna ceramika (najtansza na ogromnych straganach przy miejscowych wytworniach). Milego wypoczynku! Odpowiedz Link Zgłoś