IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.01.05, 13:17
Mam pytanie dotyczace dokumentow wymaganych do rozmowy z konsulem.Czy musza
byc tlumaczone na angielski np. akt urodzenia,dyplomy szkolne,dokumenty
bankowe?
Obserwuj wątek
    • Gość: www Re: DV 2005 IP: 212.160.140.* 16.01.05, 14:43
      dokumenty w języku polskim nie muszą być tłumaczone;
      przypominam jeszcze ze odpisy aktów urodzenie i ewentualnych małżeństwa muszą
      być ZUPEŁNE
      pzdr
      • Gość: ewa Re: DV 2005 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.01.05, 19:16
        Dzieki

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka