Gość: euro
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
16.02.05, 13:39
No niestety - 40% światowych zanieczyszczeń emitowanych przez kraj o zaledwie
280 (?) milionach mieszkańców, kórego rząd odmawia przyjęcia ustaleń z KIOTO,
to przykład krańcowego egoizmu.
No ale co się spodziewać po Amerykanach....