IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.06.05, 19:30
ile się płaci za nadbagaż?? czy dokładnie mierzą walizki przy wylocie do
usa?? opłaca mi sie kupowac nowa walizkę jeśli mam sumę jej wymiarów za dużą
o 4cm, jeśli się zmieszczę w limicie kilogramowym???:)
Obserwuj wątek
    • Gość: Zuza Re: nadbagaż IP: *.it-net.pl 04.06.05, 21:22
      jesli chodzi o nadbagaz to zalezy od lini, ale zazwyczaj placi sie sporo zeby zniechecic ludzi do brania nadbagazu...a swoja droga po co Ci tyle rzeczy jesli jedziesz do USA?!tam mozna wszystko kupic (wymienic szafe:)z doswiadczenia wiem ze najciezsze sa kosmetyki... poza tym 32 kg to spory limit! a o walize bym sie nie martwila mysle ze 4cm nie beda problemem,nigdy nie widzialam zeby komu sprawdzali wymiar, jest problem jesli sie nie miesci na pas,
      • mojito Jaki nadbagaz :)))? 04.06.05, 22:42
        Lec spokojnie z walizka jaka masz. Niczego nie kupuj.
        Nigdy nie widzialem nikogo placacego nadbagaz.
        W ciagu ostatnich trzech dni widzialem trzy razy na
        tasmie z bagazami walizki/kufry wielkie jak kamienice
        i nikt nie placil zadnych dodatkowych oplat.
        Specjalnie zapytalem :))).
        • Gość: agatha Re: Jaki nadbagaz :)))? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.06.05, 18:26
          dzięki!! pozdrawiam:)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka