Gość: mariusz_Łódź IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.09.05, 10:10 Niestety Polska została wyłączona z loterii wizowej w tym roku!!!!!!!!!! Szkoda:(((((((((((((((((((( wiadomosci.onet.pl/1167911,12,item.html Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: bikini kill Re: DV-2007 :((((((((( IP: 83.16.133.* 22.09.05, 11:00 baaaaaardzo dziwne... Odpowiedz Link Zgłoś
soup.nazi Re: DV-2007 :((((((((( 22.09.05, 16:32 Gość portalu: bikini kill napisał(a): > baaaaaardzo dziwne... Dlaczego dziwne? Normalne. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bikini kill Re: DV-2007 :((((((((( IP: 83.16.133.* 22.09.05, 17:28 to byla ironia ale niektorzy sie dziwia... Odpowiedz Link Zgłoś
niewyjasnione Re: DV-2007 :((((((((( 25.09.05, 14:16 Po prostu ostatnio zbyt wielu Polaków wyemigrowało legalnie do Stanów. Takie są reguły. Celem loterii jest dywersyfikacja etniczna, czyli "rozrzedzenie" imigrantów narodowościami mniej licznie reprezentowanymi. Powinniśmy się cieszyć, że jest nas w Stanach coraz więcej. Więcej dolarów przysłanych do kraju... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: porada dlatego lepiej starać się o wizy do Kanady - IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.09.05, 15:26 to całkiem niedaleko - chyba szybciej (nawet żeby dojechac do USA) i pewniej, niż uczestnicząc w loterii - po 3 latach pobytu ma się obywatelstwo kanadyjskie, a wiadomo że potem łatwiej Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Grzesiek0000 Re: dlatego lepiej starać się o wizy do Kanady - IP: *.broker.com.pl 25.09.05, 16:31 A czy PL zostala wykluczona tylko na rok , czy dluzej ? Odpowiedz Link Zgłoś
jp.hi Re: dlatego lepiej starać się o wizy do Kanady - 26.09.05, 04:59 Liczy sie liczba wydanych zielonych kart w ostatnich 5 latach na podstawie sponsorowania rodzinnego i pracy. Nie moze przekraczac 50 tys. Jezeli za rok okaze sie ze ten limit takze jest przekroczony to Polska znowu zostanie wylaczona z loterii. Ilosc wydanych zielonych kart na podstawie loterii niema nic do tego. Odpowiedz Link Zgłoś
jp.hi Re: dlatego lepiej starać się o wizy do Kanady - 26.09.05, 05:03 Limit 50 tys obowiazuje na lata 2000 do 2007. Przedtem wynosil 55 tys a jak bedzie po 2007 nie wiadomo. Program loterii zostal wprowadzony przez kongres z mysla o krajach z ktorych emigracja do USA jest najmniejsza. Stad te limity. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Wiesia Re: dlatego lepiej starać się o wizy do Kanady - IP: 5.6.1D* / *.gv.shawcable.net 09.10.05, 09:17 Kidys dawno czytalam ze jesli me sie rodzicow (ojciec lub matka) ktorzy byli urodzeni w innym kraju (kraj ktory moze brac udzial w loterii) to wowczas mozna startowac pod tym krajem. Czy ktos wie czy to prawda? Odpowiedz Link Zgłoś
sylwek07 Re: dlatego lepiej starać się o wizy do Kanady - 09.10.05, 09:19 na temat dv-2007: travel.state.gov/visa/immigrants/types/types_1318.html Odpowiedz Link Zgłoś