Dodaj do ulubionych

DV-2007 :(((((((((

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.09.05, 10:10
Niestety Polska została wyłączona z loterii wizowej w tym roku!!!!!!!!!!
Szkoda:((((((((((((((((((((
wiadomosci.onet.pl/1167911,12,item.html
Obserwuj wątek
    • Gość: bikini kill Re: DV-2007 :((((((((( IP: 83.16.133.* 22.09.05, 11:00
      baaaaaardzo dziwne...
      • soup.nazi Re: DV-2007 :((((((((( 22.09.05, 16:32
        Gość portalu: bikini kill napisał(a):

        > baaaaaardzo dziwne...

        Dlaczego dziwne? Normalne.
        • Gość: bikini kill Re: DV-2007 :((((((((( IP: 83.16.133.* 22.09.05, 17:28
          to byla ironia
          ale niektorzy sie dziwia...
    • niewyjasnione Re: DV-2007 :((((((((( 25.09.05, 14:16
      Po prostu ostatnio zbyt wielu Polaków wyemigrowało legalnie do Stanów.
      Takie są reguły. Celem loterii jest dywersyfikacja etniczna,
      czyli "rozrzedzenie" imigrantów narodowościami mniej licznie reprezentowanymi.
      Powinniśmy się cieszyć, że jest nas w Stanach coraz więcej. Więcej dolarów
      przysłanych do kraju...
    • Gość: porada dlatego lepiej starać się o wizy do Kanady - IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.09.05, 15:26
      to całkiem niedaleko - chyba szybciej (nawet żeby dojechac do USA) i pewniej,
      niż uczestnicząc w loterii - po 3 latach pobytu ma się obywatelstwo kanadyjskie,
      a wiadomo że potem łatwiej
      • Gość: Grzesiek0000 Re: dlatego lepiej starać się o wizy do Kanady - IP: *.broker.com.pl 25.09.05, 16:31
        A czy PL zostala wykluczona tylko na rok , czy dluzej ?
        • jp.hi Re: dlatego lepiej starać się o wizy do Kanady - 26.09.05, 04:59
          Liczy sie liczba wydanych zielonych kart w ostatnich 5 latach na podstawie
          sponsorowania rodzinnego i pracy. Nie moze przekraczac 50 tys. Jezeli za rok
          okaze sie ze ten limit takze jest przekroczony to Polska znowu zostanie
          wylaczona z loterii. Ilosc wydanych zielonych kart na podstawie loterii niema
          nic do tego.
          • jp.hi Re: dlatego lepiej starać się o wizy do Kanady - 26.09.05, 05:03
            Limit 50 tys obowiazuje na lata 2000 do 2007. Przedtem wynosil 55 tys a jak
            bedzie po 2007 nie wiadomo.
            Program loterii zostal wprowadzony przez kongres z mysla o krajach z ktorych
            emigracja do USA jest najmniejsza. Stad te limity.
            • Gość: Wiesia Re: dlatego lepiej starać się o wizy do Kanady - IP: 5.6.1D* / *.gv.shawcable.net 09.10.05, 09:17
              Kidys dawno czytalam ze jesli me sie rodzicow (ojciec lub matka) ktorzy byli
              urodzeni w innym kraju (kraj ktory moze brac udzial w loterii) to wowczas mozna
              startowac pod tym krajem. Czy ktos wie czy to prawda?
              • sylwek07 Re: dlatego lepiej starać się o wizy do Kanady - 09.10.05, 09:19
                na temat dv-2007:

                travel.state.gov/visa/immigrants/types/types_1318.html

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka