Gość: r4mz35
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
28.02.06, 20:02
wybieram sie do ambasady . 2. raz , odmowiono mi raz z powodu ze , moj starszy
sie troche zasiedzial ,
wysyla papiery ze jest tam legal , jest pytanie "Czy kiedykolwiek odmowiono
wydania Panu vizy? " musze zaznaczyc ze "tak" , myslicie ze mam jeszcze
szanse na wize ? , niektorzy mowia ze jest to loteria ?? wasze zdania z
gory dzieki za odp