Dodaj do ulubionych

pytanko , viza

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.02.06, 20:02
wybieram sie do ambasady . 2. raz , odmowiono mi raz z powodu ze , moj starszy
sie troche zasiedzial ,
wysyla papiery ze jest tam legal , jest pytanie "Czy kiedykolwiek odmowiono
wydania Panu vizy? " musze zaznaczyc ze "tak" , myslicie ze mam jeszcze
szanse na wize ? , niektorzy mowia ze jest to loteria ?? wasze zdania z
gory dzieki za odp
Obserwuj wątek
    • polon.a Moje zdanie. 28.02.06, 23:04
      Szanse masz. Podaj, ze tobie odmowiono. Jezeli nie podasz
      i w konsulacie to zobacza bedziesz mial w plecy na dluzej.
      Przy okazji: wybierasz sie do konsulatu a nie ambasady
      po promese wizy a nie vize.
      Powodzenia.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka