Gość: Janusz
IP: 195.248.240.*
04.07.08, 21:36
Byłem w USA w roku 1990 otrzymałem wówczas kartę socjal security,
zrobiłem nawet prawo jazdy,które straciło ważność po 5
latach.Niestety po powrocie do Polski zgubiłem te dokumenty.
Może ktoś się orientuje , czy są one do odzyskania w USa, czy będę
musiął ponownie zdawać prawo jazdy amerykańskie, czy wystarczą tylko
badania.Czy karta SS umożliwia podjęcie pracy?