Dodaj do ulubionych

Everglades

09.08.08, 15:39
Mam pytanie według Was z jakiego miasta najlepiej można wejść do parku
Everglades??Pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • Gość: frequentflyer Re: Everglades IP: *.acn.waw.pl 09.08.08, 16:11
      Homestead? ja wjeżdżałem od Homestead.
    • Gość: gosc Re: Everglades IP: *.235.180.90.Dial1.Orlando1.Level3.net 09.08.08, 16:23
      ..leniwy czlowieku otworz strone Everglades, tam jest
      wszystko....wstyd
      • podroznik125 Re: Everglades 09.08.08, 16:58
        Dzięki i spokojnie otworzyłem stronę Everglades ale chciałem się upewnić :P
    • Gość: Janusz Re: Everglades IP: *.dyn.optonline.net 09.08.08, 17:42
      Florida City

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka