podroznik125 09.08.08, 15:39 Mam pytanie według Was z jakiego miasta najlepiej można wejść do parku Everglades??Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: frequentflyer Re: Everglades IP: *.acn.waw.pl 09.08.08, 16:11 Homestead? ja wjeżdżałem od Homestead. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gosc Re: Everglades IP: *.235.180.90.Dial1.Orlando1.Level3.net 09.08.08, 16:23 ..leniwy czlowieku otworz strone Everglades, tam jest wszystko....wstyd Odpowiedz Link Zgłoś
podroznik125 Re: Everglades 09.08.08, 16:58 Dzięki i spokojnie otworzyłem stronę Everglades ale chciałem się upewnić :P Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Janusz Re: Everglades IP: *.dyn.optonline.net 09.08.08, 17:42 Florida City Odpowiedz Link Zgłoś